rawster Sok od cikle u prahu, bio, 200 g
Svestran sastojak za vašu prehranu
€ 19,79
(€ 98,95 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- nježno sušeno
- fino mljeveno
- bez aditiva
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Sok od cikle u prahu dobiva se iz ekološki uzgojene cikle. Zahvaljujući nježnom sušenju, zadržana je prirodna, zemljana aroma. Fini prah bez aditiva može se na razne načine umiješati u smoothieje, jogurt ili sokove. Također je prikladan za obogaćivanje umaka ili pekarskih proizvoda. Prah nudi jednostavno rukovanje bez dugotrajne pripreme.
Preporuka za konzumaciju:
Umiješajte 1-2 čajne žličice (cca 5-10 g) u vodu, sok, smoothie ili biljno mlijeko i konzumirajte.
| Br. proiz. | PU-RAWRB200 |
|---|---|
| Sadržaj: | 200 g |
| EAN: | 4260477791399 |
| Br. proizvođača: | RAWRB200 |
| Marke: | rawster |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Začini |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1017 / 243 kj / kcal |
| Masti | 0,7 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 73 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 8,5 g |
| Sol | 0,3 g |
Sirovine
Cikla - sok u prahu[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Rawster Foods GmbH, Finowstraße 14, 10247, Berlin, Njemačka, info@rawster.de, www.rawster.de |
|---|