Synergy

Kada vidite Synergy znak, možete biti sigurni da ćete dobiti jedinstvene proizvode koji zadovoljavaju potrebe i najzahtjevnijih kupaca na cijelom svijetu. Svaka formula ispunjava najviše tehničke standarde i predstavlja najnaprednije tehnologije i sastojke. Ovi proizvodi radikalno poboljšavaju Vaše zdravlje, Vaš izgled i Vaše duševno raspoloženje. 

Filtriranje i sortiranje

Cijena Oblik prezentacije Dobro za
Filteri

Synergy: 7 proizvoda

Synergy ProArgi 9+

Synergy ProArgi 9+, 30 Vrećice (295 g)

  • L-arginin i L-citrulin
  • s ukupno 6 vitamina
  • osvježavajući okus citrusa i bobičastog voća
€ 89,54 € 99,49 (€ 303,53 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Synergy Mistify

Synergy Mistify, 2 x 740 ml boca

  • bogati izvor dragocjenih antioksidansa
  • visoka razina ORAC-a
  • jedinstvena kombinacija nutrijenata
€ 90,99 € 121,98 (€ 62,32 / l)

Besplatna dostava do 09. listopada

Synergy Phytolife

Synergy Phytolife, 730 ml

  • tekući dodatak prehrani
  • s klorofilom, lucernom i ječmom
  • okus paprene metvice
€ 38,69 € 42,99 (€ 53,00 / l)

Dostava do 09. listopada

Synergy e9 Energie

Synergy e9 Energie, 30 Vrećice (243 g)

  • s L-argininom
  • s mješavinom vitamina
  • okus pina colade
€ 72,44 € 80,49 (€ 298,11 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Synergy Body Prime

Synergy Body Prime, 90 kapsule

  • ravnoteža elektrolita
  • učinkovita formula
  • 90 kapsula
€ 59,84 € 66,49 (€ 598,40 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Synergy Najprodavaniji štedni paketi

Synergy Najprodavaniji štedni paketi, 1 set

  • 2x Synergy Phytolife, 730 ml
  • 1x Synergy ProArgi 9+, 30 pak
  • klorofil, aminokiseline i vitamini
€ 136,34 € 162,47

Besplatna dostava do 09. listopada

Synergy Liver Health

Synergy Liver Health, 100 kapsule

  • vrijedne biljne tvari
  • korijen čička i maslačak
  • sa spirulina algom
€ 25,64 € 28,49 (€ 449,82 / kg)

Dostava do 09. listopada

Nastanak izvrsnih proizvoda počinje opsežnim istraživanjem i razvojem u najboljim američkim laboratorijima. Poseban tim ljudi putuje po cijelom svijetu da bi pronašao najzdravije sirovine i najsvježije sastojke. Sve sirovine moraju ispunjavati najstrože kriterije a cjelokupna proizvodnja ujedinjuje najmodernije metode i tehnologije u cilju osiguranja kvalitete.

Moć proizvoda Synergy nalazi se u kvaliteti, čistoći i jedinstvenosti proizvoda. Otkrijte sami kako naše izvrsne recepture radikalno poboljšavaju Vaš život te kako mogu promijeniti Vaš izgled.