rawster - biljni dodaci

Filtriranje i sortiranje

Cijena Svojstva
Filteri

rawster: 4 proizvoda

rawster Matcha prah zelenog čaja, bio

rawster Matcha prah zelenog čaja, bio, 100 g

  • jednostavno doziranje
  • nježno i fino mljeveno
  • slatkasto-trpki okus
€ 12,55 € 15,69 (€ 125,50 / kg)

Dostava do 09. listopada

rawster Šipak u prahu, bio

rawster Šipak u prahu, bio, 400 g

  • intenzivna crvena boja
  • prirodno
  • svestrano za upotrebu
€ 16,39 € 20,49 (€ 40,98 / kg)

Dostava do 09. listopada

rawster Kakao drobljena zrna, bio

rawster Kakao drobljena zrna, bio, 400 g

  • intenzivan, gorkast okus
  • kvaliteta sirove hrane
  • bez dodanog šećera
€ 16,79 € 20,99 (€ 41,98 / kg)

Dostava do 09. listopada

rawster Prah akacije, bio

rawster Prah akacije, bio, 400 g

  • prirodno
  • fino mljeveno
  • svestrana primjena
€ 12,59 € 20,99 (€ 31,48 / kg)

Dostava do 09. listopada