Purasana Breakfast Mix 2.0 bio, 250 g
Savršeno u svakodnevici
€ 17,45 € 19,39 -10%
(€ 69,80 / kg, uključ. 25% PDV
Purasana mix varijante:
Značajke i prednosti
- ukusna mješavina za doručak
- s macom i spirulinom
- za veseo početak dana
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Uz Breakfast Mix 2.0 optimalno ste opremljeni za dan! Prah mace i spirulina pružaju novu energiju i tako osiguravaju svjež i veseo početak. Osim toga, prah sadrži magnezij, željezo i mangan. Brzo isprobajte!
Preporuka za konzumaciju:
- Ulijte 300 ml vode ili (biljnog) mlijeka u čašu ili shaker.
- Dodajte 3 čajne žličice mješavine Breakfast Mix 2.0 i po želji dodajte malo voća prema vlastitom ukusu.
- Dobro protresite mješavinu.
- Uživajte u svom smoothiju!
| Br. proiz. | PU-PURASM15 |
|---|---|
| Sadržaj: | 250 g |
| EAN: | 5400706617871 |
| Br. proizvođača: | PURASM15 |
| Marke: | Purasana |
| Oblik prezentacije: | Prašak, Tekućina |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Gotovi napitci, prašak i sirup |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1288,3 / 307,7 kj / kcal |
| Masti | 5,2 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 2,8 g |
| Ugljikohidrati | 41,5 g |
| od toga Šećer | 8,1 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 32,1 g |
| | 24,9 g |
| Sol | 0,6 g |
Sastav
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Purasana NV - SA, Heulestraat 104, 8560, Gullegem, Belgija, info@purasana.be, www.purasana.com |
|---|