Purasana Sport Formula Mix 2.0 bio, 250 g
Inovativna kombinacija prirodnih sastojaka
€ 17,45 € 19,39 -10%
(€ 69,80 / kg, uključ. 25% PDV
Purasana mix varijante:
Značajke i prednosti
- mješavina u prahu za smoothije
- sadrži macu i guaranu
- pruža magnezij, kalcij i željezo
-
Bio certificirano
Opis
Sport Mix 2.0 je mješavina superhrane u prahu koja se vrlo jednostavno može umiješati u smoothie. Proizveden od mace, guarane, kakaa, spiruline i mnogih drugih sastojaka, ovaj smoothie pruža vam kalij, magnezij, kalcij, fosfor i željezo. Savršen je i kao alternativa pićima s kofeinom.
Preporuka za konzumaciju:
- Ulijte 300 ml vode ili (biljnog) mlijeka u čašu ili shaker.
- Dodajte 3 čajne žličice mješavine Sport Mix 2.0.
- Dobro protresite ili promiješajte napitak.
- Uživajte u smoothiju!
| Br. proiz. | PU-PURASM16 |
|---|---|
| Sadržaj: | 250 g |
| EAN: | 5400706617888 |
| Br. proizvođača: | PURASM16 |
| Marke: | Purasana |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Vrste proizvoda: | Gotovi napitci, prašak i sirup |
| Svojstva : | Bio certificirano |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1193 / 285 kj / kcal |
| Masti | 4,6 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 2,1 g |
| Ugljikohidrati | 46,6 g |
| od toga Šećer | 11 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 37,1 g |
| | 21,2 g |
| Sol | 0,4 g |
Sastav
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Purasana NV - SA, Heulestraat 104, 8560, Gullegem, Belgija, info@purasana.be, www.purasana.com |
|---|