sebamed - blaga njega za sve tipove kože

Sebamed proizvodima možete nježno njegovati i čistiti kožu. Svojim blagim formulacijama proizvodi su prikladni za mnoge tipove kože. Neki od proizvoda nose i ECARF oznaku kvalitete, što ukazuje da je proizvod u velikoj mjeri primjeren za kožu sklonu alergijama.

Kupovina po kategorijama

Filtriranje i sortiranje

Cijena Svojstva linije proizvoda
Filteri

sebamed: 1 - 30 od 56 proizvoda

Sebamed Body Milk

Sebamed Body Milk, 200 ml

  • za osjetljivu i suhu kožu
  • s uljem slatkog badema i shea maslacem
  • bogato i njegovano
€ 4,19 (€ 20,95 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Sportski gel za tuširanje 2 u 1

Sebamed Sportski gel za tuširanje 2 u 1, 400 ml

  • za osjetljivu i iritiranu kožu
  • za upotrebu na koži, kosi i licu
  • osvježavajuće i revitalizirajuće
€ 6,29 (€ 15,73 / l)

Dostava do 14. listopada

Tekuća emulzija za tuširanje - za nadopunu

Sebamed Tekuća emulzija za tuširanje -​ za nadopunu, 400 ml

  • za osjetljivu i problematičnu kožu
  • s pantenolom i glicerinom
  • formulacija bez sapuna
€ 6,79 (€ 16,98 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Gel za tuširanje s morskom soli

Sebamed Gel za tuširanje s morskom soli, 400 ml

  • za suhu i osjetljivu kožu
  • blaga formula za njegu s 3% morske soli
  • stabilizira ravnotežu vlage
€ 5,19 (€ 12,98 / l)

Dostava do 09. listopada

Tekuća emulzija za tuširanje, maslina - za nadopunu

Sebamed Tekuća emulzija za tuširanje, maslina -​ za nadopunu, 400 ml

  • za osjetljivu i zahtjevnu kožu
  • posebno blaga i nježna
  • pH 5,5
€ 6,79 (€ 16,98 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Svježi gel za tuširanje

Sebamed Svježi gel za tuširanje, 400 ml

  • za osjetljivu kožu
  • blago i osvježavajuće
  • s alantoinom i mliječnom kiselinom
€ 5,19 (€ 12,98 / l)

Dostava do 14. listopada

Sebamed Vital gel tuširanje i kupanje

Sebamed Vital gel tuširanje i kupanje, 400 ml

  • za osjetljivu kožu
  • s alantoinom
  • blago čisti
€ 5,19 (€ 12,98 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Balzam dezodorans roll-on bez mirisa

Sebamed Balzam dezodorans roll-​on bez mirisa, 50 ml

  • Zz osjetljivu kožu
  • bez aluminijevih soli
  • 48h formula
€ 3,49 (€ 69,80 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Krema za tuširanje

Sebamed Krema za tuširanje, 200 ml

  • za osjetljivu i suhu kožu
  • s micelarnim kompleksom
  • prirodni pH
€ 4,19 (€ 20,95 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Akut krema za stopala s ureom 10%

Sebamed Akut krema za stopala s ureom 10%, 100 ml

  • za suha i ispucala stopala
  • intenzivna hidratantna njega
  • bez silikona i PEG-ova
€ 5,19 (€ 51,90 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Osvježavajući dezodorans u spreju

Sebamed Osvježavajući dezodorans u spreju, 150 ml

  • posebno za osjetljivu kožu
  • upija se bez ostavljanja tragova
  • 24-satna formula
€ 3,89 (€ 25,93 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Balsam Deo Roll-On Sensitve

Sebamed Balsam Deo Roll-​On Sensitve, 50 ml

  • za osjetljivu kožu
  • bez aluminijevih soli
  • 48h formula
€ 3,49 (€ 69,80 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Ulje za tuširanje

Sebamed Ulje za tuširanje, 200 ml

  • za osjetljivu i suhu kožu
  • emulzija koja se lagano pjeni
  • prirodni lecitin i ulje avokada
€ 4,59 (€ 22,95 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Wellness gel za tuširanje

Sebamed Wellness gel za tuširanje, 200 ml

  • za osjetljivu kožu
  • s ekstraktom lopoča
  • za svakodnevnu upotrebu
€ 3,09 (€ 15,45 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Krema za suhu kožu ruku Urea Akut 5%

Sebamed Krema za suhu kožu ruku Urea Akut 5%, 75 ml

  • za suhu i opterećenu kožu
  • s pantenolom i alantoinom
  • bez mikroplastike
€ 4,19 (€ 55,87 / l)

Dostava do 09. listopada

Sredstvo za čišćenje bez sapuna s maslinom

Sebamed Sredstvo za čišćenje bez sapuna s maslinom, 150 g

  • za osjetljivu i problematičnu kožu
  • hidratizira
  • bez mikroplastike
€ 3,19 (€ 21,27 / kg)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Krema za suhu kožu ruku urea akut

Sebamed Krema za suhu kožu ruku urea akut, 75 ml

  • za jako oštećene ruke
  • hidratantna formula bez parfema
  • s pantenolom i kamilicom
€ 4,99 (€ 66,53 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Njegujući gel za nečistu kožu

Sebamed Njegujući gel za nečistu kožu, 50 ml

  • za nečistu i masnu kožu
  • obogaćen aloe verom
  • idealan kao osnovna njega
€ 6,79 (€ 135,80 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Tekući sapun za ruke

Sebamed Tekući sapun za ruke, 200 ml

  • za osjetljivu kožu
  • formula bez sapuna
  • s pantenolom
€ 3,69 (€ 18,45 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Šampon protiv prhuti

Sebamed Šampon protiv prhuti, 200 ml

  • za osjetljivo vlasište
  • čisti blagom formulom
  • pruža volumen i sjaj
€ 7,29 (€ 36,45 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Anti-Ageing krema protiv starenja

Sebamed Anti-​Ageing krema protiv starenja, 50 ml

  • za kožu stariju od 30 godina
  • sadrži Q10 i vitamin A
  • njeguje uljem slatkog badema
€ 8,29 (€ 165,80 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Losion za njegu beba i djece

Sebamed Losion za njegu beba i djece, 200 ml

  • za suhu i nadraženu kožu
  • s pantenolom i shea maslacem
  • bez mikroplastike
€ 8,29 (€ 41,45 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Osvježavajući dezodorans u spreju

Sebamed Osvježavajući dezodorans u spreju, 75 ml

  • za normalne tipove kože
  • bez aluminijevih soli
  • dugotrajan osjećaj svježine
€ 4,19 (€ 55,87 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Specijalna krema za suhu kožu

Sebamed Specijalna krema za suhu kožu, 50 ml

  • za posebno suhu kožu
  • s fitosterolima iz uljane repice
  • idealno kao dnevna njega
€ 8,29 (€ 165,80 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Regenerator za njegu kosu

Sebamed Regenerator za njegu kosu, 200 ml

  • za normalnu i suhu kosu
  • za osjetljivo vlasište
  • s pantenolom i arganovim uljem
€ 4,19 (€ 20,95 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Krema za lice sa 2% vitamina E

Sebamed Krema za lice sa 2% vitamina E, 75 ml

  • za osjetljivu kožu
  • osjećaj njegovane kože
  • bogata formula
€ 7,29 (€ 97,20 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Wellness gel za tuširanje

Sebamed Wellness gel za tuširanje, 400 ml

  • za osjetljivu kožu
  • s ekstraktom lopoča
  • za svakodnevnu upotrebu
€ 5,19 (€ 12,98 / l)

Dostava do 09. listopada

Losion za učvršćivanje kože protiv starenja

Sebamed Losion za učvršćivanje kože protiv starenja, 200 ml

  • za kožu stariju od 30 godina
  • arganovo ulje i ekstrakt zrna ječma
  • hranjiva i hidratantna
€ 7,29 (€ 36,45 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Deo Spray Balsam Sensitive

Sebamed Deo Spray Balsam Sensitive, 150 ml

  • za osjetljivu kožu
  • bez aluminijevih soli
  • bez bijelog ostatka
€ 3,89 (€ 25,93 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Intenzivna krema za ruke

Sebamed Intenzivna krema za ruke, 75 ml

  • za suhu kožu
  • s pantenolom i shea maslacem
  • intenzivna hidratacija
€ 5,29 (€ 70,53 / l)

Dostava do 09. listopada