Dodaci prehrani Maharishi Ayurveda

Dodaci prehrani uglavnom sadrže vitamine, elemente u tragovima, vlakna i minerale ili druge sastojke u koncentriranom obliku. Oni su tu kako bi nadopunili svakodnevnu prehranu. Daju tijelu ono što u premaloj količini uzima putem hrane.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Oblik prezentacije Alergeni Svojstva Za koga? Dobro za
Filteri

Dodaci prehrani: 1 - 30 od 78 proizvoda

Maharishi Ayurveda MA 505 Triphala Plus Bio

Maharishi Ayurveda MA 505 Triphala Plus Bio, 250 tab.

  • s Haritaki, Amalaki i Bibhitaki
  • kontrolirani organski sastojci
€ 51,29 € 56,99 (€ 205,16 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda Ashwagandha

Maharishi Ayurveda Ashwagandha, 60 tab.

  • dnevna doza 950 mg Ashwagandhe
  • ravnoteža za Vata & Kapha
  • sadrži škrob tapioke
€ 14,93 € 16,59 (€ 248,83 / kg)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda Chyavanprash

Maharishi Ayurveda Chyavanprash, 450 g

  • 100 % prirodno
  • s ljekovitim biljem, voćem i začinima
  • ujedinjuje 5 okusa
€ 31,04 € 34,49 (€ 68,98 / kg)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda MA 4 - Amrit Kalash pasta

Maharishi Ayurveda MA 4 -​ Amrit Kalash pasta, 600 g

  • mnoštvo ljekovitog bilja i začina
  • za odrasle i djecu
€ 66,59 € 73,99 (€ 110,98 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda MA5 Amrit Kalash

Maharishi Ayurveda MA5 Amrit Kalash, 60 tableta

  • prema originalnoj recepturi
  • od korijenja i bilja
€ 56,24 € 62,49 (€ 1.874,67 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda MA1778 - Nictomap

Maharishi Ayurveda MA1778 -​ Nictomap, 60 g

  • smanjuje Vatu
  • sa zimskom trešnjom i slakom
  • sadrži sladić i crni papar
€ 26,54 € 29,49 (€ 442,33 / kg)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda MA 357 - Prana sirup

Maharishi Ayurveda MA 357 -​ Prana sirup, 200 ml

  • bez alkohola
  • originalna ajurvedska receptura
€ 20,69 € 22,99 (€ 103,45 / l)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda AyurFlex tablete MA572

Maharishi Ayurveda AyurFlex tablete MA572, 120 tab.

  • vrijedna receptura
  • posebno odabrani sastojci
  • uz Guggul, Shilajit, Mumia itd.
€ 46,34 € 51,49 (€ 514,89 / kg)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda MA 1401 Vata Balance

Maharishi Ayurveda MA 1401 Vata Balance, Vata Balance Peace of Mind (50 tab.)

  • Reducira Vatu
  • Povećava Kaphu
  • Reducira Pittu
€ 31,04 € 34,49 (€ 620,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda MA4-T biljne tablete "bez šećera"

Maharishi Ayurveda MA4-​T biljne tablete "bez šećera", 60 tableta

  • s raznim ljekovitim biljkama
  • bez šećera i meda
€ 66,59 € 73,99 (€ 1.109,83 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda Neem, bio

Maharishi Ayurveda Neem, bio, 60 tab.

  • ima rashlađujući učinak
  • drži Kaphu i Pittu pod kontrolom
  • iz biološkog uzgoja
€ 13,31 € 14,79 (€ 443,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda Guggul, bio

Maharishi Ayurveda Guggul, bio, 60 tab.

  • uravnotežuje Vata i Kapha došu
  • kao pratnja postu
  • prema ajurvedskoj tradiciji
€ 20,69 € 22,99 (€ 689,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda MA505 Triphala Plus, bio

Maharishi Ayurveda MA505 Triphala Plus, bio, 60 tab.

  • s amalakijem, haritakijem i bibhitakijem
  • s nježnim i rashlađujućim notama
  • idealno za putovanja
€ 18,44 € 20,49 (€ 307,33 / kg)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda Triphala pro

Maharishi Ayurveda Triphala pro, 90 kapsule

  • sadrži 10 sojeva bakterija
  • haritaki, amalaki i bibhitaki
  • svestrana primjena
€ 50,39 € 55,99 (€ 839,83 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda Shatavari, bio

Maharishi Ayurveda Shatavari, bio, 60 tab.

  • s rashlađujućim učinkom
  • uravnotežuje Pittu i Vatu
  • nježan pratitelj
€ 12,32 € 13,69 (€ 410,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda MA 600 - Ajurvedska željezna Rasayana

Maharishi Ayurveda MA 600 -​ Ajurvedska željezna Rasayana, 60 tab.

  • s ajurvedski pripremljenim željezom
€ 25,64 € 28,49 (€ 854,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda MA 320

Maharishi Ayurveda MA 320, 90 g

  • izvrstan dodatak prehrani
  • prema tradicionalnim recepturama
  • 55 % ljekovitog bilja
€ 46,34 € 51,49 (€ 514,89 / kg)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda Livomap Liquid MA936

Maharishi Ayurveda Livomap Liquid MA936, 200 ml

  • posebni začini i ljekovito bilje
  • s pravom alojom, tulsijem i đumbirom
  • sadrži pelin, guduchi i haritaki
€ 31,04 € 34,49 (€ 155,20 / l)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda MA 937 Liver Rasayana

Maharishi Ayurveda MA 937 Liver Rasayana, 60 tab.

  • bez šećera, aroma i konzervansa
  • ravnoteža: Vata & Pitta
€ 31,04 € 34,49 (€ 1.034,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda MA1007 IT Meda II LIPOMAP P

Maharishi Ayurveda MA1007 IT Meda II LIPOMAP P, 50 g

  • za Meda-dhatu
  • s biljnim prahovima i ekstraktima
  • sa silicijem i cinkom
€ 31,04 € 34,49 (€ 620,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda MA953 Rasayana za kosu i nokte

Maharishi Ayurveda MA953 Rasayana za kosu i nokte, 30 g

  • ljekovito bilje za Asthi-Dhatu
  • više elastičnosti u kosi
  • nema više ispucalih, krhkih noktiju
€ 31,04 € 34,49 (€ 1.034,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda MA938 Golden Transition I

Maharishi Ayurveda MA938 Golden Transition I, 60 g

  • s plodom amle
  • sadrži đumbir i crni papar
  • sa sladićem
€ 35,99 € 39,99 (€ 599,83 / kg)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda MA 1788

Maharishi Ayurveda MA 1788, 60 tab.

  • sa začinskim biljem
  • sadrži željezo
€ 21,14 € 23,49 (€ 352,33 / kg)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda MA 925 - Calcio Care

Maharishi Ayurveda MA 925 -​ Calcio Care, 30 g (60 tab.)

  • kalcij iz odabranih morskih koralja
  • za sportaše i aktivne osobe
  • s ljekovitim biljem i voćem
€ 25,64 € 28,49 (€ 854,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda MA 333 - pastile za svjež dah

Maharishi Ayurveda MA 333 -​ pastile za svjež dah, 8,40 g

  • svjež i jasan dah
  • olakšava slobodan govor
  • u praktičnoj metalnoj kutijici
€ 13,31 € 14,79 (€ 1.584,52 / kg)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda MA 3 Rasayana za starije osobe

Maharishi Ayurveda MA 3 Rasayana za starije osobe, Rasayana za umirovljenike (100 tab.)

  • odabrana mješavina ljekovitog bilja
  • kreirano prema originalnoj recepturi
  • uravnotežuje Vatu
€ 31,04 € 34,49 (€ 620,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda MA 575 Rasayana za želudac

Maharishi Ayurveda MA 575 Rasayana za želudac, 50 g

  • kod neredovitih obroka
  • kod neugodnog osjećaja u području želuca
  • prema starom ajurvedskom receptu
€ 25,64 € 28,49 (€ 512,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda MA2 Genitrac natural

Maharishi Ayurveda MA2 Genitrac natural, 100 tab.

  • stavlja fokus na Amu
  • snažan trio
  • uravnotežuje Vatu
€ 31,04 € 34,49 (€ 620,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda MA697

Maharishi Ayurveda MA697, 60 tab.

  • uravnotežuje Vatu i Kaphu
  • sadrži guggul i triphalu
  • aktivira Agni
€ 35,99 € 39,99 (€ 1.199,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda MA630 Maha Sudarshan Ghan Vati

Maharishi Ayurveda MA630 Maha Sudarshan Ghan Vati, 60 tab.

  • s tradicionalnim ljekovitim biljem
  • drži Pittu pod kontrolom
  • sadrži guduchi i triphalu
€ 51,29 € 56,99 (€ 1.709,67 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada