Prirodne namirnice Life Light

Studije uvijek iznova dokazuju da prirodna prehrana bogata antioksidansima i vlaknima može spriječiti i ublažiti bolest. Takva prehrana s prirodnim namirnicama podupire zdravlje sa svim vitalnim tvarima koje sadrži hrana.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Svojstva
Filteri

Prirodne namirnice: 4 proizvoda

Mljevene psyllium ljuskice (ljuskice indijskog trputca)

Life Light Mljevene psyllium ljuskice (ljuskice indijskog trputca), 500 g

  • ljuske sjemenki psyllium (Plantago ovata/psyllium)
  • 80% biljnih vlakana
  • bez aditiva
€ 15,92 € 17,69 (€ 31,84 / kg)

Dostava do 09. listopada

Psyllium ljuskice (ljuskice indijskog trpuca) nemljevene

Life Light Psyllium ljuskice (ljuskice indijskog trpuca) nemljevene, 500 g

  • 80% valastnih tvari
  • bez dodataka
  • bez GMO
€ 14,84 € 16,49 (€ 29,68 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light NONI - Bio sok od divljeg voća

Life Light NONI -​ Bio sok od divljeg voća, 500 ml

  • na biljnoj bazi
  • nježno proizvedeno cijeđenjem kapanjem
  • iz kontroliranog bio uzgoja
€ 24,29 € 26,99 (€ 48,58 / l)

Dostava do 09. listopada

Life Light Aloe Vera sok, bio

Life Light Aloe Vera sok, bio, 500 ml

  • 99,9% čisti bio sok aloe vere
  • od gela ručno oguljenih listova
  • za otprilike 10 porcija
€ 18,44 € 20,49 (€ 36,88 / l)

Dostava do 09. listopada