Life Light - Dodaci prehrani

Vitamini, minerali, enzimi, masne kiseline i još mnogo toga

Dodaci prehrani su proizvodi koji tijelu mogu osigurati sve sastojke potrebne za život, poput vitamina, minerala, proteina, masti ili aminokiselina.

Kupovina po kategorijama

Filtriranje i sortiranje

Cijena Oblik prezentacije Alergeni Svojstva Za koga? Dobro za
Filteri

Dodaci prehrani: 1 - 30 od 100 proizvoda

Life Light MultiAll

Life Light MultiAll, 180 kapsule

  • kompleks mikronutrijenata
  • s vitaminima, mineralima i biljnim ekstraktima
  • bez umjetnih bojila i konzervansa
€ 71,54 € 79,49 (€ 447,13 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Life Light ENADA Coenzym1 - N.A.D.H 7,5 mg

Life Light ENADA Coenzym1 -​ N.A.D.H 7,5 mg, 80 tab.

  • veganska formula
  • obogaćena vitaminom B3
  • formula s enteričkim omotačem
€ 96,29 € 106,99 (€ 15.284,13 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Life Light Najara® Prašak za proteinski napitak

Life Light Najara® Prašak za proteinski napitak, 500 g

  • biljne bjelančevine
  • s koenzimom Q10
  • vitamini, minerali i elementi u tragovima
€ 27,44 € 30,49 (€ 54,88 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Omega 3 plus

Life Light Omega 3 plus, 120 kapsule

  • 1000 mg ribljeg ulja po dnevnoj dozi
  • EPA i DHA
  • s vitaminom E
€ 36,89 € 40,99 (€ 449,88 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Darm Vital

Life Light Darm Vital, 120 kapsule

  • 4 aminokiseline
  • s cinkom, vitaminom C, B6 i folnom kiselinom
  • veganski
€ 45,89 € 50,99 (€ 573,63 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Arthro Direkt

Life Light Arthro Direkt, 60 kapsule

  • s manganom
  • sadrži koru vrbe i tamjan
  • prirodni biljni ekstrakti
€ 40,04 € 44,49 (€ 256,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Hormon Balance

Life Light Hormon Balance, 120 kapsule

  • s korijenom jama i plaštom
  • sadrži L-triptofan
  • razvijeno za žene
€ 32,39 € 35,99 (€ 449,86 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Omega 3-6-9

Life Light Omega 3-​6-​9, 120 kapsule

  • vrlo dobra bioraspoloživost
  • visoka kvaliteta
  • optimalno doziranje
€ 53,09 € 58,99 (€ 299,94 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Life Light Kvercetin kapsule

Life Light Kvercetin kapsule, 120 kapsule

  • koncentrirani flavonoid kvercetin
  • prikladno za vegansku prehranu
  • 250 mg kvercetina po kapsuli
€ 29,69 € 32,99 (€ 371,13 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light OSTEOpro aktiv

Life Light OSTEOpro aktiv, 90 kapsule

  • s važnim vitaminima
  • vrijedni minerali
€ 32,39 € 35,99 (€ 381,06 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Omega-3 masne kiseline, vegan

Life Light Omega-​3 masne kiseline, vegan, 60 kapsule

  • veganska formulacija
  • dobiveno iz mikroalgi
  • za sve uzraste
€ 27,44 € 30,49 (€ 389,22 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Meno Basis večer

Life Light Meno Basis večer, 60 kapsule

  • čisti biljni kompleks aktivnih sastojaka
  • s magnezijem
€ 26,54 € 29,49 (€ 745,51 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Vis Vitalis

Life Light Vis Vitalis, 100 ml

  • iz fosilnih i polu-fosilnih biljnih sedimenata
  • s organski vezanim mineralima u koloidnom obliku
  • 100 ml ekstrakta u tekućem obliku
€ 24,29 € 26,99 (€ 242,90 / l)

Dostava do 09. listopada

Life Light Coenzym Q10 LiCaps

Life Light Coenzym Q10 LiCaps, 90 kapsule

  • s pravim ubikinonom (Q10)
  • tekuća formulacija u Licaps®-u
  • bez umjetnih dodataka
€ 37,79 € 41,99 (€ 699,81 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Klorofil

Life Light Klorofil, 60 kapsule

  • klorofil iz lucerne
  • s magnezijevim klorofilinom
  • veganski i bez umjetnih dodataka
€ 21,59 € 23,99 (€ 514,05 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Cor-Activit

Life Light Cor-​Activit, 60 kapsule

  • s biljnim ekstraktima i koenzimom Q10
  • sadrži omega-3 masne kiseline i vitamine B skupine
  • praktičan oblik kapsula za jednostavno doziranje
€ 32,84 € 36,49 (€ 597,09 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Tamjan plus

Life Light Tamjan plus, 60 kapsule

  • s Boswellia serrata i mirom
  • 65% bosvelijskih kiselina u ekstraktu tamjana
  • bez umjetnih dodataka
€ 21,59 € 23,99 (€ 650,30 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Bromelain

Life Light Bromelain, 60 kapsule

  • vrijedni bromelain
  • veganski i bez glutena
  • bez umjetnih dodataka
€ 25,64 € 28,49 (€ 674,74 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Kalcij + Magnezij

Life Light Kalcij + Magnezij, 60 kapsule

  • visokokvalitetne čiste tvari
  • 200 mg kalcijevog karbonata
  • 100 mg magnezijevog citrata
€ 22,49 € 24,99 (€ 374,83 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Allergo Effekt

Life Light Allergo Effekt, 90 kapsule

  • odabrani biljni ekstrakti
  • vitamin C, E, B12 i B6
  • optimiziran s cinkom i aminokiselinama
€ 30,59 € 33,99 (€ 485,56 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Biotin

Life Light Biotin, 60 kapsule

  • vitamin B topiv u vodi
  • 150 mcg biotina po kapsuli
  • s hijaluronskom kiselinom
€ 27,44 € 30,49 (€ 1.306,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light QUINOMIT® Q10 Tekućina

Life Light QUINOMIT® Q10 Tekućina, 30 ml

  • visoke čistoće
  • s nijacinom
€ 92,69 € 102,99 (€ 3.089,67 / l)

Besplatna dostava do 09. listopada

Life Light L-glutamin plus

Life Light L-​glutamin plus, 300 g

  • proteinogena aminokiselina L-glutamin
  • u kombinaciji s vitaminom D
  • jednostavna priprema
€ 40,04 € 44,49 (€ 133,47 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Vitamin C retard

Life Light Vitamin C retard, 60 kapsule

  • formulacija s produljenim djelovanjem tijekom nekoliko sati
  • u kombinaciji s cinkom
  • bez umjetnih dodataka
€ 20,69 € 22,99 (€ 574,72 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Selenmetionin 100 mcg

Life Light Selenmetionin 100 mcg, 120 kapsule

  • 100 µg selena po kapsuli
  • visokokvalitetni organski spoj
  • veganski
€ 37,34 € 41,49 (€ 889,05 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Ulje crnog kima plus

Life Light Ulje crnog kima plus, 90 kapsule

  • djevičansko ulje crnog kima, hladno prešano
  • bez otapala i aditiva
  • 100% biljno i vegansko
€ 15,92 € 17,69 (€ 256,77 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Spirulina tablete

Life Light Spirulina tablete, 500 tab.

  • 100% spirulina (Spirulina platensis)
  • s prirodnim klorofilom
  • pogodno za vegetarijance i vegane
€ 47,69 € 52,99 (€ 238,45 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Mangan

Life Light Mangan, 60 kapsule

  • biljna ovojnica kapsule
  • doprinosi očuvanju kostiju
  • važan za metaboliziranje energije
€ 25,19 € 27,99 (€ 629,75 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Inflam Effect Phytocomplex

Life Light Inflam Effect Phytocomplex, 90 kapsule

  • kombinirani sastojci biljnog podrijetla
  • za vegetarijansku i vegansku prehranu
  • ciljana suplementacija
€ 37,34 € 41,49 (€ 504,59 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light OPC

Life Light OPC, 60 kapsule

  • visokokvalitetni OPC od sjemenki grožđa
  • sadrži polifenole iz grožđa
  • praktične kapsule za svakodnevnu upotrebu
€ 32,39 € 35,99 (€ 1.472,27 / kg)

Dostava do 09. listopada