Njega i zaštita usana

Filtriranje i sortiranje

Cijena Marke Alergeni Tip kože Svojstva Ayurvedski proizvodi
Filteri

Usne: 12 proizvoda

ENZBORN Maslac za usne

ENZBORN Maslac za usne, 10 ml

  • intenzivna njega
  • bez mineralnih ulja
  • idealan za put
€ 3,59 € 3,99 (€ 359,00 / l)

Dostava do 09. listopada

Ölmühle Solling Kokos i kakao maslac - balzam za usne

Ölmühle Solling Kokos i kakao maslac -​ balzam za usne, 5 g

  • za sve tipove kože
  • nježna tekstura
  • ne lijepi
€ 5,57 € 6,19 (€ 1.114,00 / kg)

Dostava do 09. listopada

Kneipp Njega za usne Hydro njega

Kneipp Njega za usne Hydro njega, 4,70 ml

  • za meke usne
  • s vodenom metvicom i aloe verom
  • vodeni miris
€ 5,57 € 6,19 (€ 1.185,11 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Zaštitna njega usana

Sebamed Zaštitna njega usana, 4,80 g

  • njeguje ispucale usne
  • primjetno mekano i podatno
  • sa zaštitnim faktorom 15
€ 1,79 € 1,99 (€ 372,92 / kg)

Dostava do 09. listopada

Greenatural Balzam za usne s vitaminom A

Greenatural Balzam za usne s vitaminom A

  • sa zaštitnim faktorom 15
  • za meke i podatne usne
  • hidratantna svojstva
€ 3,77 € 4,19

Dostava do 09. listopada

LAVOZON Balzam za usne SPF 30

LAVOZON Balzam za usne SPF 30, 4,80 g

  • Za suhe usne
  • Čista biljna ulja
  • S vitaminom E
€ 1,43 € 1,59 (€ 297,92 / kg)

Dostava do 09. listopada

Weleda EVERON® njega usana

Weleda EVERON® njega usana, 4,8 g (4,80 g)

  • s ZF 4
  • štiti od hladnoće, vjetra i sunca
  • ne ostavlja sloj na koži
€ 4,67 € 5,19 (€ 972,92 / kg)

Dostava do 09. listopada

Kneipp Njega za usne Repair & Prevent

Kneipp Njega za usne Repair & Prevent, 4,70 ml

  • intenzivna njega
  • posebno za ispucale usne
  • s „depot efektom“
€ 5,57 € 6,19 (€ 1.185,11 / l)

Dostava do 09. listopada

Apeiron Auromère losion za njegu usana

Apeiron Auromère losion za njegu usana, 10 ml

  • ublažava ranice i zatezanje
  • idealan kod rana u kutovima usana
  • savršen kod neurodermatitisa
€ 12,41 € 13,79 (€ 1.241,00 / l)

Dostava do 09. listopada

Sport LAVIT Lip Protect Balm LSF 30

Sport LAVIT Lip Protect Balm LSF 30, 5 ml

  • za podatne usne
  • funkcija zaštite od sunca
  • idealno za svako godišnje doba
€ 3,32 € 3,69 (€ 664,00 / l)

Dostava do 09. listopada

Kräuter Max Njega usana Maslina+

Kräuter Max Njega usana Maslina+, 3,50 g

  • s maslinovim i jojobinim uljem
  • sadrži pčelinji vosak i bisabolol
  • za suhu kožu
€ 6,47 € 7,19 (€ 1.848,57 / kg)

Dostava do 09. listopada

Fushi Hydra Intense Lip Botanicals

Fushi Hydra Intense Lip Botanicals, 10 ml

  • hranljiv
  • hidratizira
  • smiruje kožu
€ 10,34 € 11,49 (€ 1.034,00 / l)

Trenutno nije dostupno