Alnatura Bio rižini krekeri s tamnom čokoladom i narančom, 100 g

Voćno-aromatičan čokoladni užitak

€ 2,87 € 3,19 -10%

(€ 28,70 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 100 g

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • suptilna nota naranče
  • receptura bez glutena
  • veganski
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko
  • Bez glutena Bez glutena

Često naručeno zajedno sa Alnatura Organski namaz vrtno bilje, 180 g

Alnatura Bio rižini krekeri s tamnom čokoladom i narančom, 100 g € 2,87 (€ 28,70 / kg)
Alnatura Organski namaz vrtno bilje, 180 g € 2,15 (€ 11,94 / kg)
Ukupna cijena: € 5,02
Opis

Rižini krekeri od ekspandirane integralne riže preliveni su fino trpkom tamnom čokoladom i oplemenjeni aromatičnom notom naranče. Ukusni su kao desert ili međuobrok, a receptura ne sadrži gluten.

Br. proiz. XPI-MM-131458
Sadržaj: 100 g
EAN: 4104420054387
Br. proizvođača: 131458
Marke: Alnatura
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena
Alergeni: Bez glutena
Vrste proizvoda: Snack
Svojstva : Vegansko, Vegetarijansko
Napomena o skladištenju: čuvati na hladnom i suhom mjestu
Može sadržavati tragove: G - Mlijeko, H - Orašasti plodovi, N - Sjemenke sezama
Sirovine

60 % tamna čokolada[2] (rohrzucker[2], Kakao pasta[2], Kakao maslac[2], sojin lecitin (E322)[1], 0,1 % ulje naranče[2]), 40 % rižini vafli[2] (99,7 % integralna riža[2], morska sol)

  1. Iz biološke poljoprivrede / emulgator
  2. iz biološke poljoprivrede

Može sadržavati tragove mlijeka, orašastih plodova i sezama.

Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 2014 / 481 kj / kcal
Masti 22 g
  od toga Zasićene masne kiseline 13 g
Ugljikohidrati 62 g
  od toga Šećer 27 g
Balastne tvari / Vlakna 5,2 g
Bjelančevine 6,2 g
Sol 0,13 g
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio rižini krekeri s tamnom čokoladom i narančom

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder