Willi Dungl Bio čaj "Lakše disanje", 40 g

Čajna mješavina s dvije vrste metvice

€ 5,29

(€ 132,25 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 40 g

Na zalihama imamo još samo 6 komada.

Očekivana dostava: ponedjeljak, 05. listopada, ako naručite do: srijeda do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • s 9 odabranih sastojaka
  • svježeg i slatkastog okusa
  • s metvicom, trpucem i sladićem

Često naručeno zajedno sa Willi Dungl Bio čaj "Prijatelj grla", 40 g

Willi Dungl Bio čaj "Lakše disanje", 40 g € 5,29 (€ 132,25 / kg)
Willi Dungl Bio čaj "Prijatelj grla", 40 g € 5,29 (€ 132,25 / kg)
Ukupna cijena: € 10,58
Opis

Lakše disanje" kompozicija je devet odabranih sastojaka: kadulja i eukaliptus bili su cijenjeni kao infuzija još u grčkoj antici. Klasasta metvica, trputac, korijen sladića i paprena metvica pružaju svjež i slatkast okus.

Sadržaj: 20 dvokomornih vrećica po 2 g

"
Br. proiz. XPI-TK-76417
Sadržaj: 40 g
EAN: 9001475072463
Br. proizvođača: 76417
Marke: Willi Dungl
čaj: Vrećice čaja
Vrste proizvoda: Čajevi
Vrijeme kuhanja: 5 minuta
Temperatura vode: 100 °C
Sirovine

zelena metvica (spearmint)[1], šipak[1], kamilica[1], paprena metvica[1], kadulja[1], pravi sladić[1], eukaliptus[1], Thymian[1], uskolisni trputac[1]

  1. iz 100 % kontroliranog biološkog uzgoja
Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 4 / 1 kj / kcal
Masti <0,1 g
  od toga Zasićene masne kiseline <0,1 g
Ugljikohidrati <0,1 g
  od toga Šećer <0,1 g
Bjelančevine <0,1 g
Sol 0,01 g
Pravne informacije
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Austrija, www.teekanne.at/de-at

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Willi Dungl Bio čaj "Lakše disanje"

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder