Svi zeleni čajevi na jednom mjestu

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke čaj Alergeni Svojstva
Filteri

Zeleni čajevi: 1 - 30 od 60 proizvoda

Alnatura Bio zeleni čaj matcha

Alnatura Bio zeleni čaj matcha, 30 g

  • fino mljeveni listovi zelenog čaja
  • fino trpkog okusa
  • samostalno ili u miješanim napitcima
€ 11,99 (€ 399,67 / kg)

Dostava do 07. listopada

SHINTO® Bio-Matcha Gold Set

SHINTO® Bio-​Matcha Gold Set

  • ukusna organska matcha (30 g)
  • ručno rađena matcha posuda
  • Ssbambusovom metlom i žlicom
€ 43,79 € 72,99 (€ 1.459,67 / kg)

Dostava do 07. listopada

Pukka Supreme Matcha Green bio zeleni čaj

Pukka Supreme Matcha Green bio zeleni čaj, 20 vrećica čaja (30 g)

  • nježni zeleni čaj i matcha
  • poseban dnevni ritual
  • svilenkasto gladak okus
€ 5,19 (€ 173,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

rawster Matcha prah zelenog čaja, bio

rawster Matcha prah zelenog čaja, bio, 100 g

  • jednostavno doziranje
  • nježno i fino mljeveno
  • slatkasto-trpki okus
€ 12,55 € 15,69 (€ 125,50 / kg)

Dostava do 07. listopada

KAIZEN® Tanoshi Bio-Matcha

KAIZEN® Tanoshi Bio-​Matcha, Refill (80 g)

  • harmoničan okus
  • puni umami
  • bez gorčine
€ 57,49 (€ 718,63 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

Blue Farm Bio Matcha Oat Latte

Blue Farm Bio Matcha Oat Latte, 300 g

  • visokokvalitetna organska matcha
  • s okusom vitalne gljive Lavlja griva
  • bez dodataka
€ 15,89 (€ 52,97 / kg)

Dostava do 07. listopada

Terra Elements Matcha prah Bio

Terra Elements Matcha prah Bio, 60 g

  • ubran u planinskoj regiji Zhejiang
  • idealno za zelene smoothije
  • nježno mljeven u kamenom mlinu
€ 20,49 (€ 341,50 / kg)

Dostava do 07. listopada

SHINTO® Bio-Matcha Platin

SHINTO® Bio-​Matcha Platin, 30 g

  • fina, slatkasta aroma
  • suptilno gorka nota
  • bez konzervansa
€ 15,59 € 25,99 (€ 519,67 / kg)

Dostava do 07. listopada

Amaiva Darjeeling First Flush - bio zeleni čaj

Amaiva Darjeeling First Flush -​ bio zeleni čaj, 200 g

  • najveća kvaliteta
  • iz prve berbe u godini
  • s podnožja Himalajskog gorja
€ 20,99 (€ 104,95 / kg)

Dostava do 07. listopada

Amaiva Sencha Spezial - bio zeleni čaj

Amaiva Sencha Spezial -​ bio zeleni čaj, 180 g

  • bio Sencha iz kontroliranog uzgoja
  • ručno punjeno u Münchenu
  • hermetički zatvoreno u vrećici koja se može ponovno zatvoriti
€ 16,19 (€ 89,94 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio zeleni čaj s jasminom

Alnatura Bio zeleni čaj s jasminom, 30 g

  • blagog cvjetnog okusa
  • bio kvaliteta
  • vrijeme namakanja određuje intenzitet
€ 2,59 (€ 86,33 / kg)

Dostava do 07. listopada

Amaiva Slim - ajurvedski bio čaj

Amaiva Slim -​ ajurvedski bio čaj, 140 g

  • prema originalnim ajurvedskim recepturama
  • najviša kvaliteta
  • limenka koja čuva aromu
€ 16,49 (€ 117,79 / kg)

Dostava do 07. listopada

Yogi Tea Bio čaj zeleno jutro

Yogi Tea Bio čaj zeleno jutro, 17 vrećica čaja (30,60 g)

  • budi osjetila
  • svježe i začinjeno
  • jednostavna priprema
€ 4,19 (€ 136,93 / kg)

Dostava do 07. listopada

SHINTO® Bio-Matcha Platin Set

SHINTO® Bio-​Matcha Platin Set

  • 30g organske matche
  • s bambusovom metlom
  • matcha zdjela sa žlicom
€ 69,99 (€ 2.333,00 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

Bio zeleni čaj s đumbirom i limunskom travom

Alnatura Bio zeleni čaj s đumbirom i limunskom travom, 30 g

  • u praktičnim čajnim vrećicama
  • bio kvaliteta
  • veganski
€ 2,09 (€ 69,67 / kg)

Dostava do 07. listopada

SHINTO® Bio-Matcha Saphir Set

SHINTO® Bio-​Matcha Saphir Set

  • matcha prah s voćnom notom (30 g)
  • ručno izrađena chawan zdjela
  • uključena žlica i pjenjača od bambusa
€ 67,99 (€ 2.266,33 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

Amaiva Jasmin - bio zeleni čaj

Amaiva Jasmin -​ bio zeleni čaj, 165 g

  • cvjetni, blagi okus
  • obavija osjetila
  • iz kontroliranog organskog uzgoja
€ 16,39 (€ 99,33 / kg)

Dostava do 07. listopada

Amaiva Earl Grey bio zeleni čaj

Amaiva Earl Grey bio zeleni čaj, 190 g

  • voćni okus limuna
  • aroma pravog bergamota
  • iz kontroliranog biološkog uzgoja
€ 16,99 (€ 89,42 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio zeleni čaj Gunpowder

Alnatura Bio zeleni čaj Gunpowder, 100 g

  • čaj u listićima
  • snažan i trpak
  • bio kvaliteta
€ 3,19 (€ 31,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio zeleni čaj Sencha u listićima

Alnatura Bio zeleni čaj Sencha u listićima, 75 g

  • fino trpak
  • bio kvaliteta
  • veganski
€ 2,89 (€ 38,53 / kg)

Dostava do 07. listopada

Purasana Matcha Bio

Purasana Matcha Bio, 75 g

  • pažljivo proizvedeno
  • s prirodnim sadržajem kofeina
  • napravljeno od rafiniranog zelenog čaja
€ 19,94 € 20,99 (€ 265,87 / kg)

Dostava do 07. listopada

Pukka Bio Tee Zitrus Mate Green

Pukka Bio Tee Zitrus Mate Green, 20 vrećica čaja (36 g)

  • aromatični biljni čaj
  • živahne citrusne note
  • sadrži kofein
€ 4,19 (€ 116,39 / kg)

Dostava do 07. listopada

Fleurance Nature Organic Tea "Fat Burning"

Fleurance Nature Organic Tea "Fat Burning", 20 komada (20 Vrećice čaja)

  • mate, zeleni čaj i zelena kava
  • s ugodnom aromom naranče
€ 5,12 € 5,39 (€ 170,67 / kg)

Dostava do 07. listopada

TEEKANNE Bio Organic - Green Tea

TEEKANNE Bio Organic -​ Green Tea, 35 g

  • najfiniji zeleni čaj
  • blago trpki okus
  • iz biološkog uzgoja
€ 3,99 (€ 114,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

Cosmoveda Green Gunpowder čaj Bio

Cosmoveda Green Gunpowder čaj Bio, 20 Vrećica (25 Vrećice)

  • zeleni čaj
  • s listovima Gunpowder Pinhead
  • vrhunska kvaliteta
€ 7,99 (€ 177,56 / kg)

Dostava do 07. listopada

Or Tea? BIO The Playful Pear

Or Tea? BIO The Playful Pear, 10 vrećica čaja kutija (20 g)

  • sa zelenim čajem
  • hrskavo-cvjetni bouquet
  • dugotrajni miris kruške
€ 4,93 € 5,19 (€ 246,50 / kg)

Dostava do 07. listopada

SHINTO® Bio-Matcha Gold

SHINTO® Bio-​Matcha Gold, Refill (60 g)

  • ručno birana kvaliteta
  • s vitaminima
  • nježno osušeno
€ 43,99 (€ 733,17 / kg)

Dostava do 07. listopada

Pukka Menta Matcha Green - organski zeleni čaj

Pukka Menta Matcha Green -​ organski zeleni čaj, 20 vrećica čaja (30 g)

  • osvježavajuće arome
  • nježne, bogate note
  • sadrži kofein
€ 5,19 (€ 173,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

SHINTO® Bio-Matcha set za probu 3x30g

SHINTO® Bio-​Matcha set za probu 3x30g, 3x30 g (90 g)

  • 3 različite vrste matche
  • bez boja i konzervansa
  • najfiniji okus
€ 62,49 (€ 694,33 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

Cosmoveda Bio čaj tulsi green

Cosmoveda Bio čaj tulsi green, 25 Vrećice

  • od pošteno trgovanih sastojaka
  • pakirano u prirodno runo velikih pora
  • bio certificirano
€ 5,97 € 6,29 (€ 132,67 / kg)

Dostava do 07. listopada