Alnatura Bio zeleni čaj s jasminom, 30 g

Nježna ili puna aroma

€ 2,59

(€ 86,33 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 30 g

Na zalihama imamo još samo 8 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • blagog cvjetnog okusa
  • bio kvaliteta
  • vrijeme namakanja određuje intenzitet
  • Bio certificirano Bio certificirano
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa Alnatura Bio med od različitih cvjetova, 500 g

Alnatura Bio zeleni čaj s jasminom, 30 g € 2,59 (€ 86,33 / kg)
Alnatura Bio med od različitih cvjetova, 500 g € 5,89 (€ 11,78 / kg)
Ukupna cijena: € 8,48
Opis

Bio zeleni čaj s jasminom brenda Alnatura odlikuje se blagom cvjetnom notom. Intenzitet čaja može se prilagoditi vremenom namakanja, ovisno o tome želite li nježniju ili puniju aromu.

Br. proiz. XPI-MM-133253
Sadržaj: 30 g
EAN: 4104420060265
Br. proizvođača: 133253
Marke: Alnatura
čaj: Vrećice čaja
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste proizvoda: Čajevi
Svojstva : Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko
Napomena o skladištenju: čuvati na suhom
Sirovine

zeleni čaj[1]

  1. iz biološke poljoprivrede
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio zeleni čaj s jasminom