Dodaci prehrani za mačke
Dodaci prehrani: 16 proizvoda
CBD VITAL CBD ulje konoplje za mačke, 10 ml
- s lososovim uljem
- neutralnog okusa
- za sve pasmine mačaka
€ 17,45 € 19,39 (€ 1.745,00 / l)
Dostava do 09. listopada
Nikolaus Nature animal ENTEROGENIC® za mačke, 40 g
- vrhunska kvaliteta iz Austrije
- izrađeno od visokokvalitetnih sirovina
- probavni enzimi
€ 20,24 € 22,49 (€ 506,00 / kg)
Dostava do 09. listopada
CBD VITAL CBD VET Tiermoor, 500 g
- pravi sveznalica
- hipoalergensko
- s preko 350 biljaka iz tresetišta
€ 13,31 € 14,79 (€ 26,62 / kg)
Dostava do 09. listopada
CBD VITAL VET CBD Extrakt Premium 5, 10 ml
- za male pse i mačke
- blag orašast okus
- čisti ekstrakt konoplje
€ 30,59 € 33,99 (€ 3.059,00 / l)
Dostava do 09. listopada
Nikolaus Nature animal PetEnzym® Cat, 45 g
- poboljšava apsorpciju hranjivih tvari
- s amilazom, proteazom i lipazom
- s vitaminom B12
€ 28,79 € 31,99 (€ 639,78 / kg)
Dostava do 09. listopada
CBD VITAL CBD VET Sprej za kožu i dlaku, 150 ml
- službeno priznata ljekovita voda
- optimalna njega kože izvana
- ugodno hlađenje
€ 9,35 € 10,39 (€ 62,33 / l)
Dostava do 09. listopada
CBD VITAL CBD VET njega želuca i crijeva, 100 g
- bogata kombinacija biljnih tvari
- idealno za osjetljive životinje
- optimizirano CBD-om iz konopljinog brašna
€ 26,09 € 28,99 (€ 260,90 / kg)
Dostava do 09. listopada
Nikolaus Nature animal RENOSAN® za mačke, 36 g
- s važnim mikronutrijentima
- bez GMO-a
- proizvedeno u Austriji
€ 29,24 € 32,49 (€ 812,22 / kg)
Dostava do 09. listopada
Nikolaus Nature animal OV-DERMA® za mačke, 40 g
- prirodna formula
- bez genetske tehnologije
- s važnim mikronutrijentima
€ 28,79 € 31,99 (€ 719,75 / kg)
Dostava do 09. listopada
CBD VITAL CBD VET kompleks za zglobove aktiv, 100 g
- kompleks mikronutrijenata i biljaka
- s novozelandskim zelenousnim dagnjama
- optimizirano s konopljinim prahom i prirodnim CBD-om
€ 26,09 € 28,99 (€ 260,90 / kg)
Dostava do 09. listopada
Nikolaus Nature animal IMUN® za mačke, 50 g
- prirodni sastav
- za nadopunu osnovne hrane
- bez genetske tehnologije
€ 29,24 € 32,49 (€ 584,80 / kg)
Dostava do 09. listopada
CBD VITAL CBD VET Relax Komplex, 100 g
- fitokompleks optimiziran s CBD-om
- za pse i mačke
- sadrži valerijanu i matičnjak
€ 30,14 € 33,49 (€ 301,40 / kg)
Dostava do 09. listopada
Nikolaus Nature animal COXAN® za mačke, 40 g
- odgovarajuće hranjive tvari
- bez genetske tehnologije
- za mačke svih dobnih skupina
€ 26,09 € 28,99 (€ 652,25 / kg)
Dostava do 09. listopada
Nikolaus Nature animal IMUN® "Para" za mačke, 35 g
- 100% prirodno
- kvaliteta iz Austrije
- bez genske tehnologije
€ 26,54 € 29,49 (€ 758,29 / kg)
Dostava do 09. listopada
Nikolaus Nature animal BASIC CARE® za mačke, 50 g
- bez genetske tehnologije
- idealno za BARF prehranu
- s omega-3 masnim kiselinama
€ 23,84 € 26,49 (€ 476,80 / kg)
Dostava do 09. listopada
Nikolaus Nature animal HEPAGUARD® za mačke, 45 g
- prirodna receptura
- za mačke svih dobnih skupina
- bez genetske tehnologije
€ 29,69 € 32,99 (€ 659,78 / kg)
Dostava do 09. listopada