Sve za čišćenje i dezinfekciju

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Svojstva
Filteri

Sredstva za čišćenje i pranje: 20 proizvoda

Sredstvo za čišćenje prostirke za jogu - crvena naranča

YOGACLEANER Sredstvo za čišćenje prostirke za jogu -​ crvena naranča, 60 ml

  • prirodni sastojci
  • brzosušeće
  • voćni miris
€ 4,93 € 5,19 (€ 82,17 / l)

Dostava do 09. listopada

Deterdžent za šareno rublje - menta i limun

Sonett Deterdžent za šareno rublje -​ menta i limun, 20 l

  • prikladan i za niže temperature pranja
  • organski biljnih sapuni
  • pere nježno i temeljito
€ 79,49 (€ 3,97 / l)

Besplatna dostava do 12. listopada

Sredstvo za čišćenje prostirke za jogu - ružmarin

YOGACLEANER Sredstvo za čišćenje prostirke za jogu -​ ružmarin, 60 ml

  • nema šanse za loše mirise
  • brzo se suši
  • sa svježim biljnim mirisom
€ 4,93 € 5,19 (€ 82,17 / l)

Dostava do 09. listopada

AlmaWin Miris za rublje s lipom

AlmaWin Miris za rublje s lipom, 750 ml

  • s eteričnim uljima
  • s odabranim sastojcima
  • biorazgradiv
€ 5,89 (€ 7,85 / l)

Dostava do 09. listopada

AlmaWin Miris za rublje s verbenom

AlmaWin Miris za rublje s verbenom, 750 ml

  • s eteričnim uljima
  • s odabranim sastojcima
  • biorazgradiv
€ 6,19 (€ 8,25 / l)

Dostava do 09. listopada

AlmaWin Omekšivač za rublje lavanda

AlmaWin Omekšivač za rublje lavanda, 750 ml

  • vrlo dobra podnošljivost na koži
  • uspješno dermatološki testirano
  • biološki razgradivi koncentrat
€ 3,59 (€ 4,79 / l)

Dostava do 09. listopada

Deterdžent za sportsku i "outdoor" odjeću

AlmaWin Deterdžent za sportsku i "outdoor" odjeću, 750 ml

  • učinkovit protiv neugodnih mirisa
  • štiti prozračnost odjeće
  • učinkovit već na 20°C
€ 9,39 (€ 12,52 / l)

Dostava do 09. listopada

HEY Sport Safety Wash

HEY Sport Safety Wash, 250 ml

  • uklanja gljivice, klice i mirise
  • učinkovit već na niskim temperaturama
  • pruža svježinu
€ 7,49 € 12,49 (€ 29,96 / l)

Dostava do 09. listopada

HEY Sport Merino Wash

HEY Sport Merino Wash, 250 ml

  • za angoru, merino, kašmir i svilu
  • zaštitno pranje
  • štiti tkanje
€ 14,59 (€ 58,36 / l)

Dostava do 09. listopada

YOGACLEANER Čistać za yoga prostirke

YOGACLEANER Čistać za yoga prostirke, 60 ml

  • certificirano organsko
  • s moćnim, prirodnim sastojcima
  • dezinficira i dubinski čisti
€ 4,93 € 5,19 (€ 82,17 / l)

Dostava do 09. listopada

Sredstvo za čišćenje površina stolova za masažu – metvica / ružmarin

YOGACLEANER Sredstvo za čišćenje površina stolova za masažu – metvica / ružmarin, 500 ml

  • za stolove za masažu i terapijske ležajeve
  • s ekološkim sastojcima
  • svjež, biljni miris
€ 9,39 (€ 18,78 / l)

Dostava do 09. listopada

HEY Sport Impra FF Wash-In

HEY Sport Impra FF Wash-​In, 250 ml

  • bez fluora
  • čuva prozračnost
  • s formulom za zaštitu boje
€ 15,85 € 16,69 (€ 63,40 / l)

Dostava do 09. listopada

HEY Sport Combi Wash

HEY Sport Combi Wash, 250 ml

  • za janjeće krzno i kožu
  • osigurava stabilnost oblika
  • temeljit rezultat čišćenja
€ 11,86 € 12,49 (€ 47,44 / l)

Dostava do 09. listopada

HEY Sport Rug Wash

HEY Sport Rug Wash, 1.000 ml

  • s dezodoransnim učinkom
  • dubinsko čišćenje vlakana
  • sadržaj: 1.000 ml
€ 33,99 (€ 33,99 / l)

Dostava do 09. listopada

HEY Sport Micro Wash

HEY Sport Micro Wash, 250 ml

  • čisti i čuva funkcionalnost tekstila
  • čuva tekstil i boje
  • vraća izvornu strukturu vlakana
€ 11,49 (€ 45,96 / l)

Dostava do 09. listopada

HEY Sport Tex Wash

HEY Sport Tex Wash, 250 ml

  • čuva funkcionalnost
  • ne začepljuje osjetljive membrane
  • ne sadrži izbjeljivače
€ 12,49 (€ 49,96 / l)

Dostava do 09. listopada

HEY Sport Down Wash

HEY Sport Down Wash, 250 ml

  • održava svojstva perja
  • čisti i kondicionira
  • perje ne postaje krhko
€ 11,49 (€ 45,96 / l)

Dostava do 09. listopada

HEY Sport Leder FF Impra Spray

HEY Sport Leder FF Impra Spray, 200 ml

  • za glatku i antilop kožu
  • bez silikona
  • bez pogonskih goriva
€ 14,59 (€ 72,95 / l)

Dostava do 09. listopada

HEY Sport Tex FF Impra Spray

HEY Sport Tex FF Impra Spray, 200 ml

  • bez fluora i silikona
  • održava prozračnost
  • biorazgradljivo
€ 13,59 (€ 67,95 / l)

Dostava do 09. listopada

HEY Sport Global Wash

HEY Sport Global Wash, 100 ml, tuba

  • u praktičnoj tubi
  • višestruka primjena
  • biorazgradivo
€ 8,29 (€ 82,90 / l)

Trenutno nije dostupno