Seeberger Snack 2go - Trio orašastih plodova, prženo i slano, 50 g
Brzi snack
€ 3,09
(€ 61,80 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- savršeno za na put
- bademi, kikiriki i indijski oraščići
- bogato bjelančevinama
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Prikladno uz to
Opis
Snack 2go tvrtke Seeberger zbog svog je priručnog formata idealno prikladan za nošenje na put te pruža brzu pomoć kad nastupi glad!
Prženi i slani bademi, hrskave jezgre kikirikija i blagi indijski oraščići ne isporučuju vam samo ukusan snack, već i dragocjene bjelančevine. Tako Snack 2go postaje ukusan pratitelj na putu!
| Br. proiz. | XPI-MM-0209207 |
|---|---|
| Sadržaj: | 50 g |
| EAN: | 4008258020067 |
| Br. proizvođača: | 0209207 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | H - Orašasti plodovi |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2667 / 637 kj / kcal |
| Masti | 53 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 7,7 g |
| Ugljikohidrati | 12 g |
| od toga Šećer[1] | 4,6 g |
| | 25 g |
| Sol | 1 g |
- enthält von Natur aus Zucker
Sirovine
44 % Erdnusskerne, 28 % Mandeln, 24 % indijski oraščići, Sol, ulje repice, suncokretovo ulje
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|