Allos Bio čisti orašasti plodovi kikiriki Creamy, 340 g
Maslac od kikirikija od svježe prženog kikirikija
€ 6,99
(€ 20,56 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- bez palminog ulja
- posebno kremasto
- visok udio bjelančevina
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Slični proizvodi
Opis
Maslac od kikirikija pravo je obogaćenje za zdjelicu s mueslima, kašu, shake ili pak kao mazivi užitak na kruhu. Erdnuss Creamy tvrtke ALLOS proizvodi se od svježe prženih kikirikija i prstohvata morske soli. Kremastost koju je teško nadmašiti.
| Br. proiz. | XPI-BIOG-336134 |
|---|---|
| Sadržaj: | 340 g |
| EAN: | 4016249185404 |
| Br. proizvođača: | 336134 |
| Marke: | Allos |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Mus |
| Svojstva : | BEZ palminog ulja, Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
99 % Kikiriki[1], 1 % morska sol
- Iz organske poljoprivrede
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2491 / 595 kj / kcal |
| Masti | 46 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 8,6 g |
| Ugljikohidrati | 12 g |
| od toga Šećer | 5,9 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 8,4 g |
| | 29 g |
| Sol | 0,7 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Allos Hof-Manufaktur GmbH, Hoerneckestraße 39, 28217, Bremen, Njemačka, www.allos-hofmanufaktur.de/ueber-uns |
|---|