Seeberger Jezgre pekan oraha, 60 g
Poslužite se i uživajte
€ 3,09
(€ 51,50 / kg, uključ. 5% PDV
Značajke i prednosti
- neslano i ukusno
- odlično kao snack, posip i sastojak za pečenje
- potpuno bez aditiva
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Prikladno uz to
Opis
Pekan orasi potječu iz obitelji oraha i uživaju veliku popularnost! Nije ni čudo, jer sadrže dragocjene bjelančevine, nezasićene masti te minerale i vitamine.
Uz to osvajaju bodove svojim bogatim, maslačnim okusom i svestranim mogućnostima primjene.
Pekan orasi tvrtke Seeberger dolaze potpuno bez aditiva i soli te čine ukusnu snack alternativu čipsu i slično. K tome su izvrsno prikladni kao ukusan posip za mueslije i kaše, mogu se preraditi u ukusan pesto te su postali nezaobilazni kao glavni sastojak za pitu od pekan oraha čak i među pekarima i slastičarima.
| Br. proiz. | XPI-MM-1255801 |
|---|---|
| Sadržaj: | 60 g |
| EAN: | 4008258125007 |
| Br. proizvođača: | 1255801 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | E - Kikiriki, H - Orašasti plodovi |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 3123 / 746 kj / kcal |
| Masti | 74 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 7,2 g |
| Ugljikohidrati | 5,7 g |
| od toga Šećer[1] | 3,7 g |
| | 11 g |
| Sol[2] | <0,01 g |
- enthält von Natur aus Zucker
- Enthält von Natur aus Salz
Sirovine
Pekannüsse
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|