rawster Prah akacije, bio, 400 g
Neutralnog okusa i lako topljivo
€ 20,99
(€ 52,48 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- prirodno
- fino mljeveno
- svestrana primjena
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Prah se dobiva iz nježno sušenog biljnog soka akacije. Sirovine potječu iz kontroliranog organskog uzgoja i prerađuju se u fini prah. Proizvod je neutralnog okusa i lako se miješa u smoothieje, sokove ili jogurt. Također se može bez problema koristiti u pripremi pekarskih proizvoda. Prirodni prah ne sadrži aditive i odlikuje se vrlo dobrom topljivošću.
Preporuka za konzumaciju:
Dnevno umiješati 1 čajnu žličicu (oko 5 g) u puno tekućine i piti tijekom dana. Po potrebi povećati na 2 čajne žličice (oko 10 g) dnevno.
| Br. proiz. | PU-AZ400 |
|---|---|
| Sadržaj: | 400 g |
| EAN: | 4260477791290 |
| Br. proizvođača: | AZ400 |
| Marke: | rawster |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Za koga?: | Posebno za žene, Posebno za muškarce |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Želudac i crijeva |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1017 / 243 kj / kcal |
| Masti | 0,7 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 73 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 8,5 g |
| Sol | 0,3 g |
Sirovine
Akacija - vlakna u prahu[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Rawster Foods GmbH, Finowstraße 14, 10247, Berlin, Njemačka, info@rawster.de, www.rawster.de |
|---|