rawster Crna maca u prahu, 400 g
Tamni korijen u praktičnom obliku praha
€ 28,49
(€ 71,23 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- blaga zemljana aroma
- prirodno
- jednostavno doziranje
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Maca u prahu sastoji se od odabranih korijena koji su prerađeni u fini prah. Odlikuje se blagom zemljanom aromom i potpuno je prirodna. Budući da ne sadrži aditive, idealna je za svjesnu prehranu. Prah možete fleksibilno umiješati u smoothieje, shakeove, sokove ili jogurt. Također se može jednostavno koristiti kao sastojak u zdjelicama, müslijima ili pekarskim proizvodima.
Preporuka za konzumaciju:
Svaki dan umiješajte 1 čajnu žličicu (oko 3 – 5 g) u smoothieje, shakeove, kaše ili biljne napitke i konzumirajte.
| Br. proiz. | PU-RAWBM400 |
|---|---|
| Sadržaj: | 400 g |
| EAN: | 4260477791252 |
| Br. proizvođača: | RAWBM400 |
| Marke: | rawster |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Gotovi napitci, prašak i sirup |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1511 / 361 kj / kcal |
| Masti | 2,7 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 2,7 g |
| Ugljikohidrati | 69,2 g |
| od toga Šećer | 1 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 5,5 g |
| | 14,9 g |
| Sol | 0,2 g |
Sirovine
prah mace
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Rawster Foods GmbH, Finowstraße 14, 10247, Berlin, Njemačka, info@rawster.de, www.rawster.de |
|---|