Moments by biogena beauty bites 'White-Coconut-Almond-Creme' (30 g)
Pravi raj okusa koji se topi u ustima
€ 3,39
(€ 113,00 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- kremasta krema od kokosa i badema
- s mikronutrijentima
- hijaluronska kiselina, vitamini i cink
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena
Opis
beauty bites - hrskave poslastice koje su istovremeno ukusne i uspješne! Iza hrskave ljuske u zadivljujućoj ružičastoj boji, zahvaljujući 100 % prirodnom soku cikle u prahu, zalogaj po zalogaj otkriva se neusporedivo kremasto, oblačno bijelo punjenje od elegantne kreme od kokosa i badema (White-Coconut-Almond-Creme). Za zavodljiv užitak na bijelim pješčanim plažama pod sjenovitim palmama.
Pored 100 % okusa, ovdje je spakiran i profil mikronutrijenata koji je zaista impresivan. Veganska hijaluronska kiselina, vitamin A, vitamin E, biotin i cink čine beauty bites onime što jesu - funkcionalnim snackom tvrtke Moments by Biogena.
Pogledom na nutritivne vrijednosti ovog malog snacka dostojnog Hollywooda, ne preostaje više pitanja: naravno, ovim zalogajima nije dodan šećer*, a ne sadrže ni palmino ulje ni gluten.
- biotin i vitamin A doprinose održavanju normalne kože.
- vitamin E doprinosi zaštiti stanica od oksidativnog stresa.
- cink doprinosi održavanju normalne kože, kose i noktiju.
- pantotenska kiselina doprinosi smanjenju umora i iscrpljenosti.
Good to know:
kako bismo naše zalogaje učinili još boljima, pažljivo ih pečemo u pećnici dok ne postanu hrskavi.
Inovacija godine u funkcionalnim snackovima:
- izvana prekrasno, iznutra još i više: luksuzna eksplozija okusa - prvo hrskavo, zatim kremasto.
- BIOGENA Inside s mikronutrijentima poput vitamina A, vitamina E, pantotenske kiseline, biotina, cinka i hijaluronske kiseline iz ekstrakta gljive tremella.
- NEOH Inside: 100 % vegansko, 100 % bez palminog ulja i 100 % bez glutena.
- bez dodanog šećera* i nepotrebnih aditiva.
Sadrži prirodno prisutne šećere.
Napomena:
sa sladilom.
| Br. proiz. | XAC-BGM-322000000011 |
|---|---|
| Sadržaj: | 30 g |
| EAN: | 9120089616211 |
| Br. proizvođača: | 322000000011 |
| Marke: | Moments by biogena |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | BEZ palminog ulja, Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na sobnoj temperaturi, čuvati na suhom, čuvati podalje od svjetlosti |
Sirovine
34 % Kokosmus, Rižino brašno, Mais, Agave, Cikorija, Erythrit (Süßungsmittel), Sucralose (punilo), Polydextrose, 5 % Mandelmus, Slanutak brašno, Coconut Oil, Maltodextrin, Sol, Tremella fuciformis (gljiva), D-alfa-tokoferil acetat, kalcijev D-pantotenat, Vitamin A (Vitamin A (retinol)), Cinkov bisglicinat,
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1888 / 451 kj / kcal |
| Masti | 30 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 26 g |
| Ugljikohidrati | 30 g |
| od toga Šećer | 2,6 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 29 g |
| | 4,8 g |
| Sol | 1,18 g |
| Vitamin A | 3330 µg |
| Vitamin E | 40 mg |
| Pantothensäure | 60 mg |
| Biotin | 517 µg |
| Zink | 5,7 mg |
| Tremella-Extrakt | 667 mg |
| od toga hijaluronska kiselina | 533 mg |
Održivost u BIOGENI
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Alimentastic Food Innovation GmbH, Strubergasse 24, 5020, Salzburg, Austrija, hello@alimentastic.com, www.alimentastic.com |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Moments by biogena beauty bites 'White-Coconut-Almond-Creme'
| 5 zvjezdice | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
- Bez recenzija.