Alnatura Bio čaj za miran san, 40 g

Idealan napitak prije spavanja

€ 2,89

(€ 72,25 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 40 g

Na stanju od 12. listopada

Zašto traje duže?

Zašto traje duže? Ovaj proizvod trenutno nije u našem skladištu, ali će uskoro biti dostupan. Možete ga prednaručiti - proizvod će biti poslan odmah po primitku novih zaliha. Zatvorite napomenu

Isporuka do srijeda, 14. listopada

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • bio kvaliteta
  • veganski
  • blagog cvjetnog okusa
  • Bio certificirano Bio certificirano
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa Cosmoveda Triphala Churna BIO, 120 g

Alnatura Bio čaj za miran san, 40 g € 2,89 (€ 72,25 / kg)
Cosmoveda Triphala Churna BIO, 120 g € 16,99 (€ 141,58 / kg)
Ukupna cijena: € 19,88
Opis

Bio čaj za miran san brenda Alnatura sadrži zelenu zob koja mu daje notu mirisa sijena. Cvijet lipe i lavanda zaokružuju njegov blag cvjetni okus. Svi sastojci potječu iz ekološkog uzgoja.

Br. proiz. XPI-MM-218071
Sadržaj: 40 g
EAN: 4104420219984
Br. proizvođača: 218071
Marke: Alnatura
čaj: Vrećice čaja
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste proizvoda: Čajevi
Svojstva : Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko
Napomena o skladištenju: čuvati na suhom
Sirovine

22 % Zeleni zob[1], matičnjak[1], Echte Kamille (Chamomilla recutita)[1], limunska trava[1], 8 % cvijet lipe[1], kora od narandže[1], 2 % Lavanda cvjetovi[1], Hmelj[1]

  1. iz biološke poljoprivrede
Pravne informacije
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio čaj za miran san

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder