Layenberger High Protein Crunchy Muesli, Jabuka-cimet (375 g)
Hrskavi proteinski početak vašeg dana
€ 5,69
(€ 15,17 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s najmanje 25 % proteina
- visok udio vlakana
- bez GMO-a i vegansko
Opis
Layenberger High Protein Crunchy Muesli redefinira vaš doručak i nudi funkcionalnu alternativu konvencionalnim mješavinama žitarica. Zbog drastično smanjenog udjela ugljikohidrata savršeno se uklapa u svjesnu prehranu. Budući da proteini doprinose održavanju mišićne mase, ovaj muesli idealan je izbor za sve koji već ujutro cijene visokokvalitetan unos proteina.
Kombinacija hrskavo pečenih komponenti osigurava poseban osjećaj u ustima, bilo da uživate u njemu s mlijekom, jogurtom ili biljnim alternativama. Budući da proteini doprinose povećanju mišićne mase, ovaj vas obrok podržava u vašim svakodnevnim ambicijama i sportskim izazovima. Receptura je bogata vlaknima i ne sadrži nepotrebne aditive.
| Br. proiz. | XPI-MM-70503 |
|---|---|
| Sadržaj: | 375 g |
| EAN: | 4036554705036 |
| Br. proizvođača: | 70503 |
| Marke: | Layenberger |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Žitarice i musli za doručak |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Može sadržavati tragove: | G - Mlijeko, H - Orašasti plodovi, N - Sjemenke sezama |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1855 / 443 kj / kcal |
| Masti | 17 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 3,8 g |
| od toga Jednostruko nezasićene masne kiseline | 6,3 g |
| od toga višestruko nezasićene masne kiseline | 6,7 g |
| Ugljikohidrati | 42 g |
| od toga Šećer | 17 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 11 g |
| | 25 g |
| Sol | 0,36 g |
Sirovine
zobene pahuljice, 24 % sojine pahuljice, 10 % proteinski hrskavci (crispies) (protein graška, pšenični protein, Škrob kasave), šećer, 7 % sačma od soje, pirove pahuljice (pir, šećer, Sol, ječmeni slad), suncokretovo ulje, Oligofructose, 3 % komadi jabuke, 2,6 % koncentrat soka od jabuke, kokosove pahuljice, 1,7 % Pahuljice od jabuka (0,6 % jabuka, Rižino brašno, 0,3 % koncentrat soka od jabuke), prženi kakao, 0,4 % Cimet, Sol, aroma (vanilin)