Alnatura Bio hrskavi muesli od zobi i kokosa, 375 g

Egzotičan užitak za doručak

€ 3,50 € 3,89 -10%

(€ 9,33 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 375 g

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • hrskavo pečen
  • s listićima i ribanim kokosom
  • zaslađen šećerom od šećerne repe
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa Alnatura Organske crunchy zobene pahuljice i šumsko voće, 375 g

Alnatura Bio hrskavi muesli od zobi i kokosa, 375 g € 3,50 (€ 9,33 / kg)
Alnatura Organske crunchy zobene pahuljice i šumsko voće, 375 g € 4,31 (€ 11,49 / kg)
Ukupna cijena: € 7,81
Opis

Ovaj hrskavi muesli od zobi donosi egzotičan početak dana. Hrskavi listići i sitno ribani kokos daju mu tropski okus, a zaslađen je šećerom od šećerne repe iz Njemačke. Idealan je uz mlijeko, biljne napitke ili jogurt, a ukusan je i kao samostalan međuobrok.

Br. proiz. XPI-MM-216577
Sadržaj: 375 g
EAN: 4104420257184
Br. proizvođača: 216577
Marke: Alnatura
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste proizvoda: Hrana, Žitarice i musli za doručak
Svojstva : Vegansko, Vegetarijansko
Napomena o skladištenju: čuvati na hladnom i suhom mjestu
Može sadržavati tragove: G - Mlijeko, H - Orašasti plodovi, N - Sjemenke sezama
Sirovine

70 % Zobeno brašno od cjelovitih žitarica[1], 12 % šećer od repe[1], Riža sirup[1], suncokretovo ulje[1], 5,6 % kokos[1], 5 % kokosovo brašno[1], morska sol

  1. iz biološke poljoprivrede

Može sadržavati tragove mlijeka, badema, orašastih plodova i sezama.

Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 1943 / 464 kj / kcal
Masti 19 g
  od toga Zasićene masne kiseline 7,7 g
Ugljikohidrati 60 g
  od toga Šećer 16 g
Balastne tvari / Vlakna 8,4 g
Bjelančevine 9 g
Sol 0,22 g
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio hrskavi muesli od zobi i kokosa

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder