Različite sjemenke i orašasti plodovi

Neka Vas inspirira širok izbor različitih sjemenki i orašastih plodova za ajurvedsku i svjesnu kuhinju.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Oblici prehrane Alergeni Svojstva
Filteri

Sjemenke i orašasti plodovi: 1 - 30 od 165 proizvoda

BioKing Cjelovito smeđe proso u prahu Bio

BioKing Cjelovito smeđe proso u prahu Bio, 500 g pak.

  • od ljuske i klica
  • pet puta finije mljeveno od brašna
  • pažljiv proizvodni postupak
€ 5,40 € 5,69 (€ 10,80 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Organske oljuštene sjemenke konoplje

Alnatura Organske oljuštene sjemenke konoplje, 200 g

  • fini orašasti okus
  • za muslije, juhe i salate
  • bez opojnih svojstava
€ 4,09 (€ 20,45 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Organsko laneno sjeme

Alnatura Organsko laneno sjeme, 500 g

  • svestrano
  • visoka sposobnost bubrenja
  • aromatični orašasti okus
€ 2,19 (€ 4,38 / kg)

Dostava do 07. listopada

Mljevene psyllium ljuskice (ljuskice indijskog trputca)

Life Light Mljevene psyllium ljuskice (ljuskice indijskog trputca), 500 g

  • ljuske sjemenki psyllium (Plantago ovata/psyllium)
  • 80% biljnih vlakana
  • bez aditiva
€ 17,69 (€ 35,38 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio zlatno laneno sjeme

Alnatura Bio zlatno laneno sjeme, 500 g

  • blag okus
  • visoka sposobnost bubrenja
  • nije prikladno za konzumaciju sirovo
€ 2,89 (€ 5,78 / kg)

Dostava do 07. listopada

Seeberger Čokoladni miks s pekan orasima

Seeberger Čokoladni miks s pekan orasima, 150 g

  • fina zračna čokolada
  • hrskavi orašasti plodovi
  • voćno bobičasto voće
€ 5,09 (€ 33,93 / kg)

Dostava do 07. listopada

Govinda Mljeveni smeđi proso, bio

Govinda Mljeveni smeđi proso, bio, 1.000 g

  • bio i vegansko
  • kvaliteta sirove hrane
  • nježan okus orašastih plodova
€ 7,69 (€ 7,69 / kg)

Dostava do 07. listopada

FutuNatura Organske chia sjemenke

FutuNatura Organske chia sjemenke , 1.000 g

  • superhrana
  • izvor proteina
  • neutralnog okusa
€ 10,49 (€ 10,49 / kg)

Dostava do 07. listopada

Psyllium ljuskice (ljuskice indijskog trpuca) nemljevene

Life Light Psyllium ljuskice (ljuskice indijskog trpuca) nemljevene, 500 g

  • 80% valastnih tvari
  • bez dodataka
  • bez GMO
€ 16,49 (€ 32,98 / kg)

Dostava do 07. listopada

BioKing Sjemenke bundeve Bio

BioKing Sjemenke bundeve Bio, 1.000 g

  • pažljivo sušeno na 40°C
  • idealno za cjelovitu kuhinju
  • karakterističan orašasti okus
€ 22,49 (€ 22,49 / kg)

Dostava do 07. listopada

Miks plemenitih orašastih plodova, pržen i slan

Seeberger Miks plemenitih orašastih plodova, pržen i slan, 150 g

  • slana mješavina orašastih plodova
  • kikiriki, indijski oraščići i makadamija
  • raznolik snack
€ 5,09 (€ 33,93 / kg)

Dostava do 07. listopada

Govinda Crni sezam, bio

Govinda Crni sezam, bio, 200 g

  • veganski proizvod
  • orašast okus
  • za obogaćivanje jela
€ 3,89 (€ 19,45 / kg)

Dostava do 21. listopada

BioKing Smeđe proso 100% proklijano

BioKing Smeđe proso 100% proklijano, 1.000 g

  • od ljuske i klica
  • pet puta finije mljeveno od brašna
  • pažljiv proizvodni postupak
€ 16,89 (€ 16,89 / kg)

Dostava do 07. listopada

Lanene sjemenke proklijale i mljevene Bio

BioKing Lanene sjemenke proklijale i mljevene Bio, 450 g

  • visok kapacitet bubrenja
  • blago orašasti okus
€ 8,19 (€ 18,20 / kg)

Dostava do 13. listopada

Alnatura Bio sjemenke suncokreta

Alnatura Bio sjemenke suncokreta, 250 g

  • blago orašaste
  • omiljene za grickanje
  • za pečenje i oplemenjivanje jela
€ 1,69 (€ 6,76 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Organska mješavina sjemenki za salate

Alnatura Organska mješavina sjemenki za salate, 100 g

  • idealno i za grickanje
  • sa sjemenkama suncokreta i više
  • vrećica koja se može ponovno zatvoriti
€ 2,89 (€ 28,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

BioKing Zlatno proso oljušteno Bio

BioKing Zlatno proso oljušteno Bio, 1.000 g

  • pogodno za slatka i pikantna jela
  • alternativa za prilog bez glutena
  • podrijetlo: Austrija
€ 6,29 (€ 6,29 / kg)

Dostava do 07. listopada

Ölmühle Solling Chia sjemenke

Ölmühle Solling Chia sjemenke, 500 g

  • prirodno
  • za muesli i za pečenje
  • bez glutena
€ 11,39 (€ 22,78 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio jezgre oraha

Alnatura Bio jezgre oraha, 150 g

  • slatkasto-trpkog okusa
  • bio kvaliteta
  • svestrana uporaba
€ 3,39 (€ 22,60 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio neoljušteni sezam

Alnatura Bio neoljušteni sezam, 400 g

  • 100% bio
  • orašasto-trpak okus
  • višestruka upotreba
€ 2,69 (€ 6,73 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio chia sjemenke

Alnatura Bio chia sjemenke, 200 g

  • raznolika upotreba
  • bio kvaliteta
  • gotovo bez vlastitog okusa
€ 2,29 (€ 11,45 / kg)

Trenutno nije dostupno

BioKing Organski jestivi šilj - ribani

BioKing Organski jestivi šilj -​ ribani, 1.000 g

  • prirodna slatkoća
  • bez dodanih aroma
€ 14,89 (€ 14,89 / kg)

Dostava do 07. listopada

Vilgain Fino bio maslac od kikirikija u prahu

Vilgain Fino bio maslac od kikirikija u prahu, 450 g

  • 100 % prženi bio kikiriki
  • s 48 % biljnih proteina
  • potpuno bez dodanog šećera
€ 24,99 (€ 55,53 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio komadići indijskih oraščića

Alnatura Bio komadići indijskih oraščića, 300 g

  • fini i hrskavi
  • blago sladak okus
  • za posipanje i grickanje
€ 5,19 (€ 17,30 / kg)

Dostava do 07. listopada

zirkulin Mljevene ljuskice indijskog trputca

zirkulin Mljevene ljuskice indijskog trputca, 200 g

  • biljno sredstvo za bubrenje
  • s okusom naranče
  • vegansko i bez dodanog šećera
€ 7,89 (€ 39,45 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio zlatno proso

Alnatura Bio zlatno proso, 500 g

  • orašaste note
  • za slatka i slana jela
  • idealno za salate i složence
€ 2,69 (€ 5,38 / kg)

Dostava do 07. listopada

Cosmoveda Bio crne chia sjemenke

Cosmoveda Bio crne chia sjemenke, 250 g

  • neutralnog okusa
  • snažna sposobnost bubrenja
  • podrijetlo: Meksiko
€ 7,69 (€ 30,76 / kg)

Dostava do 07. listopada

Alnatura Bio drobljene zlatne lanene sjemenke

Alnatura Bio drobljene zlatne lanene sjemenke, 200 g

  • blag okus
  • velika sposobnost bubrenja
  • za kuhanje i pečenje
€ 1,99 (€ 9,95 / kg)

Dostava do 07. listopada

FutuNatura Organski prah Psyllium HUSK

FutuNatura Organski prah Psyllium HUSK, 250 g

  • kora indijskog trputca u prahu
  • prirodni izvor vlakana
  • u jogurtu, kaši ili musliju
€ 12,49 (€ 49,96 / kg)

Dostava do 07. listopada

Seeberger Bučine sjemenke, pržene i slane

Seeberger Bučine sjemenke, pržene i slane, 100 g

  • slana ljuska
  • pažljivo prženo
  • ukusne arome prženja
€ 2,69 (€ 26,90 / kg)

Dostava do 07. listopada