Kakao i čokolada za piće

Filtriranje i sortiranje

Cijena Marke Alergeni Svojstva
Filteri

Čokolada za piće i kakao: 11 proizvoda

Terra Elements Criollo kakao prah sirovi Bio

Terra Elements Criollo kakao prah sirovi Bio, 500 g

  • prikladno za kreacije od sirove čokolade
  • za oplemenjivanje hrane, peciva i pića
  • nije alkalizirano
€ 28,49 (€ 56,98 / kg)

Dostava do 07. listopada

BioKing Organski kakao u prahu

BioKing Organski kakao u prahu, 150 g

  • djelomično odmašćeno (10-12%)
  • pažljiv proizvodni postupak
€ 9,09 (€ 60,60 / kg)

Dostava do 07. listopada

BioKing Organski kakao napitak

BioKing Organski kakao napitak, 600 g

  • za djecu i odrasle
  • 10-12% sadržaja masti
  • blaga nota karamele i meda
€ 12,49 (€ 20,82 / kg)

Dostava do 07. listopada

BioKing Organski rogač u prahu

BioKing Organski rogač u prahu, 500 g

  • aroma voćno-karamela
  • prirodna slatkoća
  • prirodno
€ 7,99 (€ 15,98 / kg)

Dostava do 07. listopada

Terra Elements Rogač prah Bio

Terra Elements Rogač prah Bio, 250 g

  • sa Sicilije / Italija
  • Ceratonia siliqua u prahu
  • bez kofeina
€ 7,89 (€ 31,56 / kg)

Dostava do 07. listopada

Terra Elements Bio Criollo sirova kakao masa

Terra Elements Bio Criollo sirova kakao masa, 250 g

  • rijetka sorta Criollo najviše kvalitete
  • iz peruanskog organskog uzgoja
  • nježno samljeveno
€ 18,69 (€ 74,76 / kg)

Dostava do 07. listopada

Topla čokolada s čokoladnim bombonima "Kleine Menschen, große Träume"

Bake Affair Topla čokolada s čokoladnim bombonima "Kleine Menschen, große Träume", 60 g

  • sa šarenim čokoladnim bombonima
  • bez umjetnih boja
  • posebno čokoladno
€ 6,54 € 6,89 (€ 109,00 / kg)

Dostava do 07. listopada

Topla čokolada Marshmallow "Lebe, träume & strahle"

Bake Affair Topla čokolada Marshmallow "Lebe, träume & strahle", 60 g

  • ukrašeno marshmallowima
  • bez umjetnih aroma
  • idealno za poklon
€ 6,89 (€ 114,83 / kg)

Dostava do 07. listopada

Purasana Kakao prah

Purasana Kakao prah, 200 g

  • 100 % čisti kakao iz Perua
  • prirodni minerali i vlakna
  • veganski, bez glutena i laktoze
€ 11,39 (€ 56,95 / kg)

Dostava do 20. listopada

Purasana Bio kakao u prahu

Purasana Bio kakao u prahu, 200 g

  • blag okus
  • vrlo dobra topljivost
  • sa sekundarnim biljnim tvarima
€ 10,29 (€ 51,45 / kg)

Trenutno nije dostupno

Alnatura Bio djelomično odmašćeni kakao u prahu

Alnatura Bio djelomično odmašćeni kakao u prahu, 125 g

  • izrazito čokoladna nota
  • za napitke, pečenje i kuhanje
  • bio kakao iz Latinske Amerike i Afrike
€ 5,29 (€ 42,32 / kg)

Trenutno nije dostupno