Kave i alternative za kavu

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Alergeni Svojstva
Filteri

Kava: 11 proizvoda

Biljna kava Ayurveda Raja´s Cup

Maharishi Ayurveda Biljna kava Ayurveda Raja´s Cup, 228 g

  • 100 % bez kofeina
  • vrlo izdašno
  • u praktičnim vrećicama
€ 20,69 € 22,99 (€ 90,75 / kg)

Dostava do 09. listopada

Purasana Latté Bio

Purasana Latté Bio, Matcha -​ Moringa (120 g)

  • Optimalna alternativa kavi
  • Na osnovi superhrane
  • Bez šećera
€ 10,25 € 11,39 (€ 85,42 / kg)

Dostava do 09. listopada

Bambu® Instant voćni i žitni kavni nadomjestak, bio

A.Vogel Bambu® Instant voćni i žitni kavni nadomjestak, bio, 200 g -​ refill

  • 100 % bio i vegansko
  • prirodno bez kofeina
  • blaga i pržena aroma
€ 11,39 (€ 56,95 / kg)

Dostava do 09. listopada

OATLY Bio zobeni napitak Cappuccino Organic

OATLY Bio zobeni napitak Cappuccino Organic, 235 ml

  • veganska receptura
  • savršeno za putovanja
  • ukusno hladno i toplo
€ 2,15 € 2,39 (€ 9,15 / l)

Dostava do 09. listopada

OATLY Bio zobeni napitak Moccaccino Organic

OATLY Bio zobeni napitak Moccaccino Organic, 235 ml

  • idealno za putovanja
  • ukusno hladno i toplo
  • slatko-aromatičan okus
€ 2,15 € 2,39 (€ 9,15 / l)

Dostava do 09. listopada

Terra Elements Zelena kava u prahu Bio

Terra Elements Zelena kava u prahu Bio, 200 g

  • svestrana primjena
  • 100% Arabica
  • sušeno smrzavanjem
€ 12,23 € 13,59 (€ 61,15 / kg)

Dostava do 09. listopada

Moments by biogena good morning* coffee - Functional Coffee

Moments by biogena good morning* coffee -​ Functional Coffee, 55 g

  • s ekstraktom mace
  • prvoklasan užitak u kavi
  • jednostavna primjena
€ 10,49 (€ 190,73 / kg)

Dostava do 09. listopada

Dr. Wunder Hepy kava Bio

Dr. Wunder Hepy kava Bio, 250 g

  • zelena kava visoke kvalitete
  • bez boja i konzervansa
  • sadrži kofein
€ 13,49 (€ 53,96 / kg)

Dostava do 09. listopada

Moments by biogena immunity* coffee - Functional Coffee

Moments by biogena immunity* coffee -​ Functional Coffee, 55 g

  • s vitaminom D
  • 10 kapsula
  • usklađena receptura
€ 10,49 (€ 190,73 / kg)

Dostava do 09. listopada

Moments by biogena aftermeal* coffee - Functional Coffee

Moments by biogena aftermeal* coffee -​ Functional Coffee, 55 g

  • 10 kapsula u pakiranju
  • s maslačkom i artičokom
  • kompatibilno s Nespresso aparatima
€ 10,49 (€ 190,73 / kg)

Dostava do 09. listopada

Moments by biogena focus* coffee - Functional Coffee

Moments by biogena focus* coffee -​ Functional Coffee, 55 g

  • s ginsengom
  • sadržaj: 10 kapsula
  • prikladno za Nespresso aparate
€ 10,49 (€ 190,73 / kg)

Dostava do 09. listopada