Bake Affair Topla čokolada Marshmallow "Lebe, träume & strahle", 60 g
Topla čokolada od nježne mliječne čokolade
€ 6,54 € 6,89 -5%
(€ 109,00 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- ukrašeno marshmallowima
- bez umjetnih aroma
- idealno za poklon
Opis
Savršen par: mliječna čokolada i marshmallow. Ova topla čokolada od nježne mliječne čokolade ukrašena je malim, šarenim marshmallowima i donosi vam neodoljivo slatke trenutke užitka, kad god vam se to prohtije. Idealno je i kao poklon pun ljubavi za vaše najdraže. Receptura je slobodna od umjetnih okusa i bojila.
Priprema:
Zagrijte šalicu mlijeka, stavite lopaticu s toplom čokoladom u šalicu te promiješajte, sve dok se čokolada u potpunosti ne otopi. Gotovo!
| Br. proiz. | XPI-BAF-1325 |
|---|---|
| Sadržaj: | 60 g |
| EAN: | 9120101518936 |
| Br. proizvođača: | 1325 |
| Marke: | Bake Affair |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Bez GMO, Bez umjetnih boja, Bez umjetnih aroma |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Može sadržavati tragove: | G - Mlijeko, H - Orašasti plodovi |
Sirovine
mliječna čokolada (Kakao pasta, šećer, Kakao maslac, Punomasno mlijeko u prahu), emulgator (sojin lecitin, Bourbon vanilija), pjenasti šećer (Glukosesirup, šećer, Dekstroza, voda, Ovlaživač (sorbitolni sirup (E420), želatina, Koncentrati voća i biljaka (Cikla, šafranika, spirulina, aroma)))
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2357 / 563 kj / kcal |
| Masti | 36 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 22 g |
| Ugljikohidrati | 51 g |
| od toga Šećer | 50 g |
| | 7 g |
| Sol | 0,21 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|