Feelfood BIO Instant Lunch - Chili Sin Carne, 85 g
Najbolji odabir sastojaka za najbolji okus
€ 4,59
(€ 54,00 / kg, uključ. 25% PDV
-
Feelfood
BIO Instant Lunch - Red Lentil Dal
Jednostavan ručak
€ 4,59(€ 54,00 / kg) -
Feelfood
BIO Instant Lunch - Yellow Thai Curry
Uživajte u svijetu tajlandske kuhinje u pokretu
€ 4,59(€ 54,00 / kg) -
Feelfood
BIO Instant Lunch - Pasta Bolo
Bolognese umak - veganski, organski i instant
€ 4,59(€ 54,00 / kg) -
Feelfood
BIO Instant Lunch - Chili Sin Carne
Najbolji odabir sastojaka za najbolji okus
€ 4,59(€ 54,00 / kg)
Značajke i prednosti
- brza priprema
- pikantno začinjeno
- s narezanim komadićima od suncokreta
-
Vegansko
Opis
Chili je mnogima – bilo sin Carne ili con Carne – savršeno varivo i fitness jelo. Bogato proteinima i zasitnim vlaknima te, zahvaljujući istoimenoj čili papričici, pravo "feel good" jelo. Naime, svojom ljutinom osigurava pravu navalu endorfina. Dakle, super raspoloženje u superhrani.
Ali mi idemo korak dalje. Za naš feelfood® Chili Sin Carne – kako i samo ime govori – nismo koristili mašinu za mljevenje mesa, već naš filtar za superhranu. Ovdje dobivate najbolje od meksičkog klasika u veganskoj, organskoj i instant varijanti!
Dodatna porcija riže, graha, kukuruza, povrća i pikantno začinjenog mljevenog suncokreta. Tako je, bogato proteinima i esencijalnim aminokiselinama, ovo biljno jelo prepuno energije oduševit će i okorjele ljubitelje mesa. Začinjeno, krepko i suuuper ukusno – super ručak u svakom pogledu!
| Br. proiz. | XAC-BGM-Chili_Sin_Carne_85 |
|---|---|
| Sadržaj: | 85 g |
| EAN: | 4262407680131 |
| Br. proizvođača: | 1_Chili_Sin_Carne_85 |
| Marke: | Feelfood |
| Oblici prehrane: | Vegansko |
| Svojstva : | Vegansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | A - Gluten, G - Mlijeko, H - Orašasti plodovi, N - Sjemenke sezama |
Sirovine
33,5 % Riža[1], 14,8 % adzuki grah[1], 14,5 % Suncokretovi proteini[1], 12,5 % rajčica u prahu[1], Zobene klice[1], miks povrća[1], Carrot powder[1], Sol, šećerac[1], laneno brašno[1], češnjak u prahu[1], luk u prahu[1], 1 % čili u prahu[1], kumina (mleta)[1], dimljena paprika u prahu[1], mljeveni cimet[1], usitnjeni origano[1], crni papar[1]
- iz kontroliranog ekološkog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1398 / 334 kj / kcal |
| Masti | 2,6 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,5 g |
| Ugljikohidrati | 53 g |
| od toga Šećer | 9,7 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 11 g |
| | 18 g |
| Sol | 3 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Plant Based Power GmbH, Hohenstaufenring 16, 50674, Köln, Njemačka, hallo@feel-food.com |
|---|