Feelfood BIO Instant Lunch - Red Lentil Dal, 85 g
Jednostavan ručak
€ 4,59
(€ 54,00 / kg, uključ. 25% PDV
-
Feelfood
BIO Instant Lunch - Red Lentil Dal
Jednostavan ručak
€ 4,59(€ 54,00 / kg) -
Feelfood
BIO Instant Lunch - Yellow Thai Curry
Uživajte u svijetu tajlandske kuhinje u pokretu
€ 4,59(€ 54,00 / kg) -
Feelfood
BIO Instant Lunch - Pasta Bolo
Bolognese umak - veganski, organski i instant
€ 4,59(€ 54,00 / kg) -
Feelfood
BIO Instant Lunch - Chili Sin Carne
Najbolji odabir sastojaka za najbolji okus
€ 4,59(€ 54,00 / kg)
Značajke i prednosti
- crvena leća kao kremasto varivo
- autentični indijski začini
- s prženim hrskavim indijskim oraščićima
-
Vegansko
Slični proizvodi
Opis
Skromna leća, superhrana? Točno to! Jer gram po gram daje više željeza od odreska, bogata je proteinima, zasitnim vlaknima i esencijalnim aminokiselinama, a uz to je prava klimatska junakinja. Njezin uzgoj proizvodi jedva nešto stakleničkih plinova i zahtijeva samo minimalno vode. Stoga ne čudi da je leća u cijeloj Indiji već više od tisuću godina svakodnevni kruh… odnosno dal.
Ali evo glavne stvari – umjesto višesatnog kuhanja, s proizvodom feelfood® Red Lentil Dal dobivate ono najbolje u organskoj kvaliteti, i to instant! Dodatna porcija crvene leće s kremastim kokosovim mlijekom, rajčicama, rižom, aromatičnim začinima i prženim hrskavim indijskim oraščićima. Super ručak koji će uvjeriti i okorjele protivnike leće. Kremasto, autentično indijsko i suuuper ukusno!
| Br. proiz. | XAC-BGM-Red_Lentil_Dal_85 |
|---|---|
| Sadržaj: | 85 g |
| EAN: | 4262407680124 |
| Br. proizvođača: | 1_Red_Lentil_Dal_95 |
| Marke: | Feelfood |
| Oblici prehrane: | Vegansko |
| Svojstva : | Vegansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | A - Gluten, G - Mlijeko, H - Orašasti plodovi, N - Sjemenke sezama |
Sirovine
41,9 % Crvena leća[1], 15,7 % Riža[1], Coconut Milk Powder[1], 6,3 % indijski oraščići[1], rajčica u prahu[1], 5,2 % kokosovo brašno[1], 5,2 % kokosovo brašno[1], Carrot powder[1], Zobene klice[1], Sol, luk u prahu[1], garam masala[1], češnjak u prahu[1], đumbir u prahu[1], kumina (mleta)[1], Kurkuma (Curcuma longa)[1], Peršin[1], čili u prahu[1], crni papar[1]
- iz kontroliranog ekološkog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1645 / 393 kj / kcal |
| Masti | 12 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 7,2 g |
| Ugljikohidrati | 49 g |
| od toga Šećer | 7,7 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 13 g |
| | 16 g |
| Sol | 2,6 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Plant Based Power GmbH, Hohenstaufenring 16, 50674, Köln, Njemačka, hallo@feel-food.com |
|---|