Feelfood BIO Instant Lunch - Pasta Bolo, 85 g
Bolognese umak - veganski, organski i instant
€ 4,59
(€ 54,00 / kg, uključ. 25% PDV
-
Feelfood
BIO Instant Lunch - Red Lentil Dal
Jednostavan ručak
€ 4,59(€ 54,00 / kg) -
Feelfood
BIO Instant Lunch - Yellow Thai Curry
Uživajte u svijetu tajlandske kuhinje u pokretu
€ 4,59(€ 54,00 / kg) -
Feelfood
BIO Instant Lunch - Pasta Bolo
Bolognese umak - veganski, organski i instant
€ 4,59(€ 54,00 / kg) -
Feelfood
BIO Instant Lunch - Chili Sin Carne
Najbolji odabir sastojaka za najbolji okus
€ 4,59(€ 54,00 / kg)
Značajke i prednosti
- dodatna porcija talijanske tjestenine
- rajčice dozrele na suncu
- s narezanim komadićima od suncokreta
-
Vegansko
Opis
Volimo bolognese – ali ne i višesatno kuhanje, a kamoli klimatski utjecaj i patnju životinja povezanih s klasičnim receptima. Ali što ako bi bolognese također bio superhrana? S proizvodom feelfood® Pasta Bolo prihvaćamo 'Al Dente izazov' i nudimo najbolje od bolognesea u veganskoj, organskoj i instant varijanti!
Rajčice dozrele na suncu, aromatično začinsko bilje i dodatna porcija talijanske tjestenine zajedno s mljevenim mesom… od suncokreta. Točno, mljeveni suncokret, klasično začinjen i bogat proteinima i esencijalnim aminokiselinama – za super ručak zbog kojeg bi čak 9 od 10 talijanskih baka (nonna) rado odložilo svoju pregaču. A punto, al dente i suuuper ukusno!
| Br. proiz. | XAC-BGM-Pasta_Bolo_Vegan_85 |
|---|---|
| Sadržaj: | 85 g |
| EAN: | 4262407680148 |
| Br. proizvođača: | 1_Pasta_Bolo_Vegan_90 |
| Marke: | Feelfood |
| Oblici prehrane: | Vegansko |
| Svojstva : | Vegansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | A - Gluten, G - Mlijeko, H - Orašasti plodovi, N - Sjemenke sezama |
Sirovine
36,3 % Tjestenina[1], 14,5 % Suncokretovi proteini[1], 10,9 % rajčica u prahu[1], Zobene klice[1], Carrot powder[1], mljeveni bademi[1], kokosovo brašno[1], Sol, miks povrća[1], mješavina začina[1], luk u prahu[1], češnjak u prahu[1], slatka paprika u prahu[1], crni papar[1], Basil[1]
- iz kontroliranog ekološkog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1419 / 339 kj / kcal |
| Masti | 6,4 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,2 g |
| Ugljikohidrati | 47 g |
| od toga Šećer | 12 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 11 g |
| | 18 g |
| Sol | 3,3 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Plant Based Power GmbH, Hohenstaufenring 16, 50674, Köln, Njemačka, hallo@feel-food.com |
|---|