Sve na temu sport i fitness

Idealno za uživanje u treningu

Vježbanje i sport važan su dio svakodnevnog života. Redovne aktivnosti potiču svijest o tijelu i osiguravaju ugodan osjećaj. Kako biste mogli uspješno trenirati, prava sportska prehrana u kombinaciji s uravnoteženom prehranom može vam u tome pomoći. Asortiman različitih proizvoda individualan je kao i svaki pojedinac. Aminokiseline, proteini, snaga ili izdržljivost - sve što je potrebno sportašima može se pronaći u ovoj kategoriji. Savršeno za zabavan trening i dobro raspoloženje.

Kupovina po kategorijama

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Filtriranje i sortiranje

    Cijena Izdvajamo Marke Oblik prezentacije Ciljevi treninga Alergeni Svojstva Aminokiseline Vrsta proteina
    Filteri

    Sport: 1 - 30 od 956 proizvoda

    DIANA mit Menthol Sportski balzam u staklenoj teglici

    DIANA mit Menthol Sportski balzam u staklenoj teglici, 125 ml

    • nutritivna svojstva
    • učinak hlađenja
    • brza apsorpcija
    € 5,19 (€ 41,52 / l)

    Dostava do 06. listopada

    Alkoholna tinktura "Franzbranntwein" u staklenci

    DIANA mit Menthol Alkoholna tinktura "Franzbranntwein" u staklenci, 250 ml

    • za trljanje i masažu
    • po originalnom receptu
    • s prirodnim sastojcima
    € 7,09 (€ 28,36 / l)

    Dostava do 06. listopada

    ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 2264 g

    Dymatize ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 2264 g, Gourmet Chocolate (2.264 g)

    • idealno prije intenzivnih treninga snage
    • odličan okus
    • najviša kvaliteta proizvoda
    € 193,99 (€ 85,68 / kg)

    Besplatna dostava do 15. listopada

    DIANA mit Menthol Sportski balzam u tubi

    DIANA mit Menthol Sportski balzam u tubi, 75 ml

    • kremasta tekstura
    • njegujuće osobine
    • za sportsku i torbu za slobodno vrijeme
    € 3,39 (€ 45,20 / l)

    Dostava do 06. listopada

    ironMaxx Protein 30 pločica

    ironMaxx Protein 30 pločica, Čokolada (35 g)

    • različite varijante
    • senzacionalan okus
    • svaka pločica sadrži 5 vrijednih vitamina
    € 1,19 (€ 34,00 / kg)

    Dostava do 06. listopada

    Multipower Magnesium Liquid

    Multipower Magnesium Liquid, 500 ml

    • 250 mg besprijekornog magnezija
    • esencijalni proizvod za sportaše
    • bez aspartama
    € 26,49 (€ 52,98 / l)

    Dostava do 06. listopada

    Powerbar Iso Active

    Powerbar Iso Active, Lemon (600 g)

    • prije i tijekom treninga
    • omjer glukoze i fruktoze 2:1
    • za poboljšanje apsorpcije vode
    € 15,89 (€ 26,48 / kg)

    Dostava do 06. listopada

    ENZBORN Grijajuća mast

    ENZBORN Grijajuća mast, 200 ml

    • grije
    • konzistencija gela
    • brzo se upija
    € 9,39 (€ 46,95 / l)

    Dostava do 06. listopada

    Sponser Sport Food Liquid Energy PURE

    Sponser Sport Food Liquid Energy PURE, 70 g

    • praktično doziranje
    • idealno i za timske sportove
    • vrlo neutralan okus
    € 3,69 (€ 52,71 / kg)

    Dostava do 06. listopada

    Sponser Sport Food Magnesium 6-Complex

    Sponser Sport Food Magnesium 6-​Complex, 80 kapsule

    • 6 organskih spojeva magnezija
    • bez magnezijevog oksida i punila
    • 250 mg magnezija po dnevnoj dozi
    € 28,49 (€ 351,73 / kg)

    Dostava do 06. listopada

    All Stars Creatine Monohydrat

    All Stars Creatine Monohydrat, 250 g

    • neutralnog okusa
    • za sportaše
    • laka topljivost
    € 14,39 (€ 57,56 / kg)

    Dostava do 06. listopada

    All Stars Oatcake zobena pločica

    All Stars Oatcake zobena pločica, Müsli Yoghurt (80 g)

    • idealna za trening
    • izrađena ručno, s ljubavlju
    • pečena u pećnici
    € 2,29 (€ 28,63 / kg)

    Dostava do 06. listopada

    Kintex Kineziološka traka Classic

    Kintex Kineziološka traka Classic, Crvena

    • različitih boja
    • vrlo elastična
    • promiče građu tijela
    € 6,89 € 11,49

    Dostava do 06. listopada

    Nasara Kineziološka elastična traka 5 cm x 5 m

    Nasara Kineziološka elastična traka 5 cm x 5 m, Crna

    • ne iritira kožu
    • propušta zrak
    • propušta vodu
    € 6,29 € 10,49

    Dostava do 06. listopada

    Sponser Sport Food Pro Recovery

    Sponser Sport Food Pro Recovery, Chocolate (800 g)

    • 44 - 50% sadržaja proteina
    • s hidrolizatima mliječnih proteina
    • bez umjetnog zaslađivača
    € 62,99 (€ 78,74 / kg)

    Besplatna dostava do 06. listopada

    Peeroton MAGNESIUM Professional

    Peeroton MAGNESIUM Professional, Ribiz (20 Vrećice)

    • primjena bez vode
    • staviti izravno na jezik
    • magnezij s citrat-kompleksom
    € 11,83 € 14,79 (€ 118,30 / kg)

    Dostava do 06. listopada

    Life Light Najara® Prašak za proteinski napitak

    Life Light Najara® Prašak za proteinski napitak, 500 g

    • biljne bjelančevine
    • s koenzimom Q10
    • vitamini, minerali i elementi u tragovima
    € 30,49 (€ 60,98 / kg)

    Dostava do 06. listopada

    Powerbar 30% Protein Plus pločica

    Powerbar 30% Protein Plus pločica, Caramel-​Vanille Crisp (55 g)

    • s visokokvalitetnim proteinima
    • vrlo dobar okus
    • posebna cijena za 15 pločica od 55 g svaka
    € 2,74 € 2,89 (€ 49,82 / kg)

    Dostava do 06. listopada

    STRYVE Towell+ Pro

    STRYVE Towell+ Pro, All Black

    • u mnogo različitih boja
    • s magnetskom kopčom
    • dimenzije: 105 cm x 42,5 cm
    € 21,89 € 36,49

    Dostava do 06. listopada

    Peeroton Energizer ULTRA Gel Mix-it!

    Peeroton Energizer ULTRA Gel Mix-​it!, Cola (40 g)

    • odlični okusi
    • praktično pakiranje u vrećicama
    € 2,89 (€ 72,25 / kg)

    Dostava do 06. listopada

    Best Body Nutrition Gourmet Premium Pro Protein 500 g

    Best Body Nutrition Gourmet Premium Pro Protein 500 g, Jogurt od limuna (500 g)

    • s izolatom sirutke, koncentratom sirutke, mlijekom i jajima
    • rajski kremast i prirodan okus
    • visok sadržaj proteina
    € 34,49 (€ 68,98 / kg)

    Dostava do 06. listopada

    More Nutrition Protein Iced Coffee

    More Nutrition Protein Iced Coffee, Hazelnut Crispy (300 g)

    • do 19 g proteina po porciji
    • bez dodanog šećera
    • s pravom kavom u prahu
    € 24,99 (€ 83,30 / kg)

    Dostava do 06. listopada

    ISO 100 hidrolizirani izolat proteina sirutke, 932 g

    Dymatize ISO 100 hidrolizirani izolat proteina sirutke, 932 g, Gourmet Chocolate (932 g)

    • nagrađivan 5 godina zaredom
    • kvalitetan izolat proteina sirutke
    • bez šećera i masti
    € 90,99 (€ 97,63 / kg)

    Besplatna dostava do 15. listopada

    Powerbar Powergel Shots

    Powerbar Powergel Shots, Raspberry (60 g)

    • faza natjecanja i intenzivni trening
    • 5 bombona ekvivalentno 1 PowerGelu
    • punjenje od tekućeg gela
    € 2,74 € 2,89 (€ 45,67 / kg)

    Dostava do 06. listopada

    pure encapsulations All-in-one Sport

    pure encapsulations All-​in-​one Sport, 60 kapsule

    • s mnogim vitaminima, mineralima i elementima u tragovima
    • daje odabrane mikronutrijente
    • vegeterijanska formula
    € 44,49 (€ 674,09 / kg)

    Dostava do 06. listopada

    Sponser Sport Food Electrolytes

    Sponser Sport Food Electrolytes, Lemon (10 Šum. tab.)

    • Zero-Carb napitak
    • praktična priprema za putovanje
    • obogaćeno mnogim mineralima
    € 6,79 (€ 150,89 / kg)

    Dostava do 06. listopada

    ZECHSallSPORT magnezijev gel

    Zechsal ZECHSallSPORT magnezijev gel, 100 ml

    • za sve tipove kože
    • magnezij s organskim sumporom
    • kao sportski dodatak
    € 15,59 (€ 155,90 / l)

    Dostava do 06. listopada

    ESN Designer Whey Protein

    ESN Designer Whey Protein, Cinnamon Cereal (300 g)

    • do 25 g proteina po porciji
    • kombinacija koncentrata i izolata
    • za shakeove, kaše i još mnogo toga
    € 20,49 (€ 68,30 / kg)

    Dostava do 06. listopada

    Vetain Veganski Bio protein

    Vetain Veganski Bio protein, Vanilla (540 g)

    • u različitim okusima
    • potpuno biljna receptura
    • bez glutena i soje
    € 37,49 (€ 69,43 / kg)

    Dostava do 06. listopada

    ENZBORN Rashladna mast

    ENZBORN Rashladna mast, 200 ml

    • hidratizira
    • hladi i osvježava
    • i kod uboda insekata
    € 9,39 (€ 46,95 / l)

    Dostava do 06. listopada