Njegujući proizvodi za grijanje i hlađenje

Veliki izbor proizvoda za grijanje i hlađenje kože

Filtriranje i sortiranje

Cijena Marke Svojstva
Filteri

Toplinska i hladna obrada: 1 - 30 od 54 proizvoda

DIANA mit Menthol Sportski balzam u staklenoj teglici

DIANA mit Menthol Sportski balzam u staklenoj teglici, 125 ml

  • nutritivna svojstva
  • učinak hlađenja
  • brza apsorpcija
€ 5,19 (€ 41,52 / l)

Dostava do 07. listopada

Alkoholna tinktura "Franzbranntwein" u staklenci

DIANA mit Menthol Alkoholna tinktura "Franzbranntwein" u staklenci, 250 ml

  • za trljanje i masažu
  • po originalnom receptu
  • s prirodnim sastojcima
€ 7,09 (€ 28,36 / l)

Dostava do 07. listopada

DIANA mit Menthol Sportski balzam u tubi

DIANA mit Menthol Sportski balzam u tubi, 75 ml

  • kremasta tekstura
  • njegujuće osobine
  • za sportsku i torbu za slobodno vrijeme
€ 3,39 (€ 45,20 / l)

Dostava do 07. listopada

ENZBORN Grijajuća mast

ENZBORN Grijajuća mast, 200 ml

  • grije
  • konzistencija gela
  • brzo se upija
€ 9,39 (€ 46,95 / l)

Dostava do 07. listopada

ENZBORN Rashladna mast

ENZBORN Rashladna mast, 200 ml

  • hidratizira
  • hladi i osvježava
  • i kod uboda insekata
€ 9,39 (€ 46,95 / l)

Dostava do 07. listopada

Sport LAVIT Warm Up Body Oil

Sport LAVIT Warm Up Body Oil, 1.000 ml

  • ulje za zagrijavanje tijela
  • prije sporta
  • dermatest® vrlo dobar
€ 33,71 € 35,49 (€ 33,71 / l)

Dostava do 07. listopada

Kneipp Ljekovita kupka Opuštanje mišića

Kneipp Ljekovita kupka Opuštanje mišića, 100 ml

  • prikladno za svaki tip kože
  • ekstrakt arnike koji grije
  • odabrana eterična ulja
€ 4,69 (€ 46,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Kneipp Ljekovita kupka Ugoda za leđa

Kneipp Ljekovita kupka Ugoda za leđa, 100 ml

  • njeguje sve tipove kože
  • ugodna toplina
  • za leđa, vrat i ramena
€ 4,69 (€ 46,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Le Erbe di Janas Kessa rukavica za piling

Le Erbe di Janas Kessa rukavica za piling, 1 komad

  • Uklanja odumrle stanice kože
  • kod mrlja na koži
  • čini kožu mekom
€ 7,19

Dostava do 07. listopada

Ice Fit Sports Shower Gel

Sport LAVIT Ice Fit Sports Shower Gel, 250 ml

  • mentol-kofein-kompleks
  • njeguje i hladi
  • neutralna pH-vrijednost
€ 9,39 (€ 37,56 / l)

Dostava do 07. listopada

Amaiva Alkalna kupka Urmeer

Amaiva Alkalna kupka Urmeer, 1.000 g

  • daje visoko alkalnu vodu
  • za preko 7,5 pH
  • bez kemijskih dodataka
€ 18,69 (€ 18,69 / kg)

Dostava do 07. listopada

Sport LAVIT Hot Gel

Sport LAVIT Hot Gel, 75 ml

  • snažan učinak grijanja
  • za regeneraciju kod preopterećenja
€ 9,39 (€ 125,20 / l)

Dostava do 07. listopada

DIANA mit Menthol Pjena za tuširanje

DIANA mit Menthol Pjena za tuširanje, 125 ml

  • osvježavajući osjećaj tuširanja
  • idealno nakon sporta
  • formula za njegu
€ 5,59 (€ 44,72 / l)

Dostava do 07. listopada

doc nature's INTENS gel z vražjom kandžom

doc nature's INTENS gel z vražjom kandžom, 100 ml

  • s vražjom kandžom i eteričnim uljima
  • karakterističan učinak hlađenja i zagrijavanja
  • brzo se upija i bez mineralnih ulja
€ 20,99 (€ 209,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Zechsal Čisti magnezij MCM gel

Zechsal Čisti magnezij MCM gel, 30 ml

  • 15 % magnezijevog klorida
  • svjež karakter mentola
  • lako se nanosi
€ 6,19 (€ 206,33 / l)

Dostava do 07. listopada

Sport Gel Ice

Sport LAVIT Sport Gel Ice, 75 ml

  • dugotrajan osjećaj hladnoće
  • praktičan format za putovanja
  • brzo se upija
€ 9,39 (€ 125,20 / l)

Dostava do 07. listopada

Ice Sport Tonic

Sport LAVIT Ice Sport Tonic, 250 ml

  • s intenzivnim učinkom hlaženja
  • tijekom i nakon sporta
  • brza i jednostavna primjena
€ 12,49 (€ 49,96 / l)

Dostava do 07. listopada

Kneipp Balzam za leđa i vrat

Kneipp Balzam za leđa i vrat, 100 ml

  • prikladno za sve tipove kože
  • s vražjom kandžom
  • ugodan osjećaj topline
€ 7,29 (€ 72,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Arthrobene Blau

Arthrobene Arthrobene Blau, 60 ml

  • s đavoljom kandžom i uljem citronele
  • bez konzervansa
  • sadrži kamfor i mentol
€ 13,09 (€ 218,17 / l)

Dostava do 07. listopada

Sport LAVIT Cooling Body Lotion

Sport LAVIT Cooling Body Lotion, 250 ml

  • dugotrajan učinak hlađenja
  • pH prilagođen potrebama kože
  • hidratizira
€ 10,39 (€ 41,56 / l)

Dostava do 07. listopada

Ice Cooling Sport Tonic

Sport LAVIT Ice Cooling Sport Tonic, 250 ml

  • prije, tijekom ili nakon vježbanja
  • jednostavna i brza aplikacija
  • učinak hlađenja
€ 9,87 € 10,39 (€ 39,48 / l)

Dostava do 07. listopada

doc nature's Arnika masažni roll-on

doc nature's Arnika masažni roll-​on, 50 ml

  • 50 % arnike i eterična ulja
  • rashlađujući učinak masaže
  • vegansko i bez mineralnih ulja
€ 10,49 (€ 209,80 / l)

Dostava do 07. listopada

Sport Gel Hot Roll-On

Sport LAVIT Sport Gel Hot Roll-​On, 50 ml

  • s vražjom kandžom
  • brzo se upija
  • bez tragova
€ 10,39 (€ 207,80 / l)

Dostava do 07. listopada

doc nature's Gel s tamjanom i mentolom

doc nature's Gel s tamjanom i mentolom, 100 ml

  • indijski tamjan i mentol
  • brzo se upija bez ostataka
  • bez bojila i mineralnih ulja
€ 20,99 (€ 209,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Arthrobene Crvena mast za mišiće

Arthrobene Crvena mast za mišiće, 60 ml

  • sadrži kamfor i đavolju kandžu
  • s uljem ružmarina
  • bez konzervansa
€ 10,49 (€ 174,83 / l)

Dostava do 07. listopada

3 Chenes Laboratoires My Care Spray Massage Chaleur durable

3 Chenes Laboratoires My Care Spray Massage Chaleur durable, 100 ml

  • zagrijavajući učinak kamfora i mentola
  • s biljnim i eteričnim uljima
  • sprej za ciljanu primjenu
€ 11,09 (€ 110,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Sport LAVIT Konjski balzam

Sport LAVIT Konjski balzam, 150 ml

  • dermatest® vrlo dobar
  • snažno hlađenje pa zagrijavanje
  • idealno nakon fizičkog napora
€ 6,19 (€ 41,27 / l)

Dostava do 07. listopada

Mountaindrop Bodyshape Revival

Mountaindrop Bodyshape Revival, 250 ml

  • za sve tipove kože
  • nježna formula za njegu
  • osigurava svježinu
€ 41,99 (€ 167,96 / l)

Dostava do 07. listopada

Weleda Ulje za masažu od nevena

Weleda Ulje za masažu od nevena, 100 ml

  • krijepeći i grijući
  • smirujući i zatežući
  • za naročito podatno kožu
€ 15,69 (€ 156,90 / l)

Dostava do 07. listopada

ENZBORN Vražja mast - osvježavajući roll on

ENZBORN Vražja mast -​ osvježavajući roll on, 50 ml

  • jednostavno rukovanje
  • hladi brzo i intenzivno
  • bezbojno i brzo se upija
€ 9,39 (€ 187,80 / l)

Dostava do 07. listopada