Zamjenski obroci za kontrolu tjelesne težine

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Oblik prezentacije Alergeni Svojstva
Filteri

Zamjenski obrok: 8 proizvoda

Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake

Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake, Vanilija-​vrhnje (396 g)

  • potpuna zamjena za obrok
  • samo oko 214 kcal po porciji
  • formula bez glutena i bogata vlaknima
€ 10,19 (€ 25,73 / kg)

Dostava do 07. listopada

Zamjenski obrok u obliku pića Fruity Mango

yfood Zamjenski obrok u obliku pića Fruity Mango, 0,50 l

  • s visokim udjelom proteina
  • bez dodanog šećera
  • svježi okus manga
€ 5,69 (€ 11,38 / l)

Dostava do 07. listopada

Zamjenski obrok u obliku pića Heavenly Hazelnut

yfood Zamjenski obrok u obliku pića Heavenly Hazelnut, 0,50 l

  • praktično za ponijeti
  • bez glutena i laktoze
  • s vitaminima i mineralima
€ 5,69 (€ 11,38 / l)

Dostava do 07. listopada

Zamjenski obrok u obliku pića Fresh Berry

yfood Zamjenski obrok u obliku pića Fresh Berry, 0,50 l

  • bez dodanog šećera
  • bez glutena i laktoze
  • voćni okus bobičastog voća
€ 5,69 (€ 11,38 / l)

Dostava do 07. listopada

SATURO® Balanced prah veganski

SATURO® Balanced prah veganski, vanilija (1.400 g)

  • visokokvalitetni biljni protein
  • bogato vlaknima i vitaminima
  • dovoljno za 14 porcija
€ 37,49 (€ 26,78 / kg)

Dostava do 07. listopada

SATURO® Classic prah

SATURO® Classic prah, Čokolada (1.430 g)

  • od proteina soje
  • s puno vitamina i minerala
  • visok udio proteina
€ 35,99 (€ 25,17 / kg)

Dostava do 07. listopada

Zamjenski obrok u obliku pića Classic Choco

yfood Zamjenski obrok u obliku pića Classic Choco, 0,50 l

  • bez dodanog šećera
  • bez glutena i laktoze
  • s okusom čokolade
€ 5,69 (€ 11,38 / l)

Dostava do 20. listopada

Zamjenski obrok u obliku pića Smooth Vanilla

yfood Zamjenski obrok u obliku pića Smooth Vanilla, 0,50 l

  • s visokim udjelom proteina
  • bez dodanog šećera
  • prikladno za svaki dan
€ 5,69 (€ 11,38 / l)

Dostava do 07. listopada