Različite namirnice marke Cosmoveda

Filtriranje i sortiranje

Cijena Alergeni Svojstva
Filteri

Namirnice: 1 - 30 od 44 proizvoda

Cosmoveda Bio pasta od tamarinda

Cosmoveda Bio pasta od tamarinda, 250 g

  • uz ribu s roštilja, meso i perad
  • sa slatko/kiselkastim okusom
€ 10,16 € 11,29 (€ 40,64 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Cocos Ghee BIO

Cosmoveda Cocos Ghee BIO, 900 g

  • kombinira ghee i kokosovu mast
  • idealno za pirjanje, kuhanje i kuhanje na pari
€ 29,69 € 32,99 (€ 32,99 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Chyavanprash (Amlamus) Bio

Cosmoveda Chyavanprash (Amlamus) Bio, 230 g

  • posjeduje svih 6 okusa
  • posebna mješavina bilja
  • tradicionalno izrađena
€ 23,84 € 26,49 (€ 103,65 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Bio cvjetna vodica

Cosmoveda Bio cvjetna vodica, Vodica ružinih latica (250 ml)

  • za pečenje i obogaćivanje jela
  • bez glutena i laktoze
  • vegansko
€ 5,66 € 6,29 (€ 22,64 / l)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Čisti bio Ghee

Cosmoveda Čisti bio Ghee, 500 g

  • ayurvedska maslačna mast
  • svestrana primjena
  • trajno i bez hlađenja
€ 20,69 € 22,99 (€ 41,38 / kg)

Dostava do 09. listopada

Bio jaggery sirovi šećer od šećerne trske

Cosmoveda Bio jaggery sirovi šećer od šećerne trske, 400 g

  • okus nalik na karamelu
  • savršeno za tople i hladne napitke
  • za slastice i indijska jela
€ 5,12 € 5,69 (€ 12,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Kala Chana - crni slanutak cijeli BIO

Cosmoveda Kala Chana -​ crni slanutak cijeli BIO, 500 g

  • blagi orašasti okus
  • svestran
  • sirovi prehrambeni proizvod
€ 5,21 € 5,79 (€ 10,42 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Kokosovo vrhnje bio

Cosmoveda Kokosovo vrhnje bio, 350 g

  • intenzivan okus svježih kokosa
  • dulji vijek trajanja od kokosovog mlijeka
€ 7,01 € 7,79 (€ 20,03 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Kašmir basmati riža smeđa Bio

Cosmoveda Kašmir basmati riža smeđa Bio, 500 g

  • smeđa basmati riža
  • iz Indije iz planinskih dolina Himalaje
€ 5,39 € 5,99 (€ 10,78 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Smeđi ayurvedski čajni kandis Fair Trade

Cosmoveda Smeđi ayurvedski čajni kandis Fair Trade, 400 g

  • okus karamele
  • savršeno za jake čajeve
€ 5,12 € 5,69 (€ 12,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Bio curry paste

Cosmoveda Bio curry paste, Mild Curry Paste (175 g)

  • zapadnoindijske začinske paste
  • za azijska i domaća jela
€ 4,13 € 4,59 (€ 23,60 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Bio crne chia sjemenke

Cosmoveda Bio crne chia sjemenke, 250 g

  • neutralnog okusa
  • snažna sposobnost bubrenja
  • podrijetlo: Meksiko
€ 6,92 € 7,69 (€ 27,68 / kg)

Dostava do 09. listopada

Bio Masoor Dal Dhuli - crvena leća, oljuštena i prepolovljena

Cosmoveda Bio Masoor Dal Dhuli -​ crvena leća, oljuštena i prepolovljena, 1 kg

  • brzo se kuha
  • prilog bogat proteinima
€ 6,47 € 7,19 (€ 6,47 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Moong Dal Dhuli BIO

Cosmoveda Moong Dal Dhuli BIO, 2,50 kg

  • idealno za dal i kitchari jela
  • blago orašast okus
  • bez namakanja
€ 22,49 € 24,99 (€ 9,00 / kg)

Dostava do 09. listopada

Bijeli ayurvedski čajni kandis - Fair Trade

Cosmoveda Bijeli ayurvedski čajni kandis -​ Fair Trade, 400 g

  • za zaslađivanje pića, deserata i biljnih čajeva
  • proizvedeno od jaggeryja
€ 5,12 € 5,69 (€ 12,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Bio bijela Punjabi Basmati riža

Cosmoveda Bio bijela Punjabi Basmati riža, 1 kg

  • iz Indije
  • pravi specijalitet
  • vrlo fina, orašasta aroma
€ 9,17 € 10,19 (€ 9,17 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Bio bijela Kashmir Basmati riža

Cosmoveda Bio bijela Kashmir Basmati riža, 1 kg

  • dugačka, svijetla i ukusno mirisna zrna
  • nakon kuhanja nudi posebno ukusnu orašastu aromu
  • iz Indije (himalajske planinske doline)
€ 9,71 € 10,79 (€ 9,71 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Organksa planinska leća

Cosmoveda Organksa planinska leća, 500 g

  • blagog i aromatičnog okusa
  • svijetla crvenkasto-smeđa boja
  • savršeno za salate, složence i juhe
€ 4,31 € 4,79 (€ 8,62 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Djevičansko bio kokosovo ulje

Cosmoveda Djevičansko bio kokosovo ulje, 550 ml

  • ručno brano
  • slatkasto, aromatično ulje
  • za pečenje i prženje
€ 13,22 € 14,69 (€ 24,04 / l)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Organska beluga leća - cijela

Cosmoveda Organska beluga leća -​ cijela, 1 kg

  • također poznata kao kavijarna leća
  • fini orašasti okus
  • za hrskave salate i priloge
€ 8,63 € 9,59 (€ 8,63 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Bio šećer od kokosovog cvijeta

Cosmoveda Bio šećer od kokosovog cvijeta, 200 g

  • za pečenje i kuhanje
  • može se koristiti za napitke i deserte
€ 5,12 € 5,69 (€ 25,60 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Crvena Ayurveda Navara riža Bio

Cosmoveda Crvena Ayurveda Navara riža Bio, 1 kg

  • crvena riža Navara iz Indije
  • crvenkasto-smeđe boje
€ 10,79 € 11,99 (€ 10,79 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Crna ayurvedska riža BIO

Cosmoveda Crna ayurvedska riža BIO, 1 kg

  • ajurvedska riža iz Indije
  • orašasti okus
  • intenzivna riža cjelovitog zrna
€ 12,86 € 14,29 (€ 12,86 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Crveni grah cijeli BIO

Cosmoveda Crveni grah cijeli BIO, 500 g

  • prirodni sadržaj proteina
  • svestran
  • sirovi prehrambeni proizvod
€ 4,31 € 4,79 (€ 8,62 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Bio kokosova mast

Cosmoveda Bio kokosova mast, 900 g

  • 100% organsko kokosovo ulje
  • Otporno na toplinu
  • Vegansko i bez glutena
€ 16,28 € 18,09 (€ 18,09 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Moong Dal Sabut - zlatni grah cijeli BIO

Cosmoveda Moong Dal Sabut -​ zlatni grah cijeli BIO, 500 g

  • svestran
  • sirovi prehrambeni proizvod
  • iz projekata poštene trgovine
€ 4,76 € 5,29 (€ 9,52 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Masoor Dal Sabut - crvena leća BIO

Cosmoveda Masoor Dal Sabut -​ crvena leća BIO, 500 g

  • posjeduje visokokvalitetne proteine
  • kratko vrijeme pripreme
  • sirovi prehrambeni proizvod
€ 4,13 € 4,59 (€ 8,26 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Bio smeđa Punjabi Basmati riža

Cosmoveda Bio smeđa Punjabi Basmati riža, 1 kg

  • mirisna riža iz Indije
  • fina, orašasta aroma
€ 8,63 € 9,59 (€ 8,63 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Bio ljuskice indijskog trputca

Cosmoveda Bio ljuskice indijskog trputca, 100g

  • jednostavna primjena
  • Bio kvaliteta
  • topljiva vlakna
€ 8,18 € 9,09 (€ 81,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

Cosmoveda Sirup od cvijeta kokosa Bio

Cosmoveda Sirup od cvijeta kokosa Bio, 250 ml

  • aromatični, crno-smeđi sirup
  • bogat vitaminima, aminokiselinama i mineralima
  • Fair Trade proizvod
€ 7,73 € 8,59 (€ 30,92 / l)

Dostava do 09. listopada