Cosmoveda Bio pasta od tamarinda, 250 g
Neizostavna pasta za tajlandsku kuhinju!
€ 11,29
(€ 45,16 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- uz ribu s roštilja, meso i perad
- sa slatko/kiselkastim okusom
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Cosmoveda pasta od tamarinda sastoji se od pulpe ploda tamarinda (Tamarindus Indica, Makham) te slatko-kiselkaste mješavine chutneyja i začina. Indijskim umacima pasta daje svjetlosmeđu boju te slatko-kiselkast okus.
Napomena:
- Nakon otvaranja čuvajte na hladnom i potrošite u roku od 2 tjedna.
| Br. proiz. | XAY-COS-117263-DE |
|---|---|
| Sadržaj: | 250 g |
| EAN: | 4032108117263 |
| Br. proizvođača: | 117263-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Bio certificirano, Fair Trade, Vegansko, Vegetarijansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
Sirovine
pasta od tamarinda[1], voda za piće
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 453,0 / 108,2 kj / kcal |
| Masti | 0,2 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,1 g |
| Ugljikohidrati | 24,3 g |
| od toga Šećer | 11,2 g |
| | 2,3 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Cosmoveda Bio pasta od tamarinda
3 recenzije kupaca u drugim jezicima
5,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 3 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
3 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 3 recenzije na drugim jezicima.
- Bez recenzija.