Cosmoveda Čisti bio Ghee, 500 g
Važan sastojak ayurvedske kuhinje!
€ 20,69 € 22,99 -10%
(€ 41,38 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- ayurvedska maslačna mast
- svestrana primjena
- trajno i bez hlađenja
-
Bio certificirano -
Bez glutena
Opis
Ghee je nezaobilazan sastojak svake kuhinje u kojoj se koriste začini. Jela pripremljena s gheejem tijelo lakše apsorbira, a zahvaljujući posebnom načinu proizvodnje, on je trajan i bez hlađenja. Tradicionalno se u indijsko-ayurvedskoj kuhinji začini prije upotrebe kratko preprže u gheeju. Tako razvijaju svoju punu aromu.
Idealan za
- kuhanje,
- prženje,
- pečenje,
- kuhanje u vlastitom soku,
- pirjanje.
Napomene:
- Ghee je prirodni proizvod. Na sobnoj temperaturi može biti djelomično krut, a djelomično tekuć. Pri prijelazu iz tekućeg u kruto stanje mogu nastati zrnate strukture uslijed procesa kristalizacije masti. Ove su strukture karakteristične za proizvod i ni na koji način ne utječu na njegovu kvalitetu.
- Nakon otvaranja, čisti Ghee se može čuvati nekoliko mjeseci bez hlađenja.
- Zaštitite od svjetlosti i topline.
| Br. proiz. | XAY-COS-120027-DE |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 g |
| EAN: | 4032108120027 |
| Br. proizvođača: | 120027-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblici prehrane: | Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Bio certificirano, Fair Trade |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 3760 / 898 kj / kcal |
| Masti | 99,8 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 62,9 g |
| Ugljikohidrati | 0 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 0 g |
| Sol | 0 g |
Sirovine
maslačna mast (ghee)[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Cosmoveda Čisti bio Ghee
3 recenzije kupaca u drugim jezicima
4,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 3 | (60%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 1 | (20%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 1 | (20%) |
5 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 3 recenzije na drugim jezicima.
- Bez recenzija.