Biotta Bio Classic sok od rajčice, 500 ml
Izravno prešani sok od rajčice s limunom i morskom soli
€ 3,95 € 4,39 -10%
(€ 7,90 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- od suncem okupanih, prešanih ekoloških rajčica
- čista priroda
- vrlo dobar okus
- pasterizirano
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Bio Classic sok od rajčice vrhunski je užitak spravljen od svježe ubranih rajčica sa svježim izravno prešanim sokom od limuna i malo morske soli. Zagrijte sok i kušajte ga ukrašenog svježim začinskim biljem - bit ćete oduševljeni!
Sastoji se od 6 rajčica i prikladan je i za dijabetičare.
| Br. proiz. | GR-4248518 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 ml |
| EAN: | 7618500940493 |
| Br. proizvođača: | 4248518 |
| Marke: | Biotta |
| Oblik prezentacije: | Tekućina |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Gotovi napitci, prašak i sirup |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 63 / 15 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 3,5 g |
| od toga Šećer | 2,5 g |
| | 0 g |
| Sol | 0,5 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Biotta GmbH, Turmstrasse 1, 78467, Konstanz, Njemačka, biotta.ch |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biotta Bio Classic sok od rajčice
5 recenzije kupaca u drugim jezicima
4,8 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 5 | (71%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 2 | (28%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
7 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 5 recenzija na drugim jezicima.
- Bez recenzija.