BIO PRIMO Bio hrskavi kruh od kukuruza, 130 g
Prozračno laka alternativa za kruh
€ 1,69
(€ 13,00 / kg, uključ. 5% PDV
Značajke i prednosti
- tipična aroma kukuruza
- prozračno lagano, nježan zagriz
- bezglutenska zamjena za pecivo
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena
Opis
Bez glutena i predivno aromatično! Ova zamjena za kruh marke Bio Primo razmazit će vas prozračnom teksturom i nježnim zagrizom, dok tipična aroma kukuruza miluje vaše nepce. Idealno za sve koji žele izbjeći gluten ili preferiraju alternativu za peciva. Okus se savršeno slaže kako s pikantnim tako i sa slatkim namazima te mnogim kreativnim varijantama dodataka.
Savjet: Avokado i kukuruz čine nepobjediv duo okusa! Tanko narezan ili kao guacamole, avokado pretvara ovaj Bio Primo hrskavi kruh u hranjiv i ukusan međuobrok.
Napomena: Zaštitite od topline i čuvajte na suhom mjestu. Nakon otvaranja čuvajte u kutiji i konzumirajte u roku od 2 dana.
| Br. proiz. | XPI-MM-61039 |
|---|---|
| Sadržaj: | 130 g |
| EAN: | 2200256269338 |
| Br. proizvođača: | 61039 |
| Marke: | BIO PRIMO |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | E - Kikiriki, G - Mlijeko, H - Orašasti plodovi |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1583 / 378 kj / kcal |
| Masti | 3 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,6 g |
| Ugljikohidrati | 79 g |
| od toga Šećer | 1 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 3,3 g |
| | 7,2 g |
| Sol | 1 g |
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Aldente GmbH, Niederbergheimer Str. 11B, 59494 , Soest, Njemačka, www.aldente-soest.de |
|---|