Proizvodi za njegu tijela marke Kräutermax

Filtriranje i sortiranje

Cijena Tip kože Tip kose Svojstva Za koga?
Filteri

Njega tijela: 1 - 30 od 45 proizvoda

Kräuter Max Sprej za noge s divljim kestenom

Kräuter Max Sprej za noge s divljim kestenom, 120 ml

  • za sve tipove kože
  • njeguje i osvježava
  • s crvenim lišćem vinove loze, arnikom i kaduljom
€ 16,79 € 20,99 (€ 139,92 / l)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Tamjan+ mast

Kräuter Max Tamjan+ mast, 100 ml

  • za ruke, noge, stopala i leđa
  • s ekstraktom arnike i đumbira
  • avokadovo i maslinovo ulje
€ 29,49 (€ 294,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Gel Divlji kesten+

Kräuter Max Gel Divlji kesten+, 100 ml

  • s aktivnim tvarima iz divljeg kestena i eukaliptusa
  • sadrži planinski bor i mentol
  • 100 ml gel-masti
€ 18,69 (€ 186,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Sapun od biljnih ulja Kamilica

Kräuter Max Sapun od biljnih ulja Kamilica, 100 g

  • sapun od biljnih ulja prema staroj recepturi
  • s maslinovim i kokosovim uljem
  • s kamilicom
€ 8,29 (€ 82,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Sapun za kosu neven+

Kräuter Max Sapun za kosu neven+, 100 g

  • dodatni vitamin E
  • za svako vlasište i svaki tip kose
  • 5 različitih ulja
€ 12,39 (€ 123,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Krema za područje oko očiju s smeđom algom+

Kräuter Max Krema za područje oko očiju s smeđom algom+, 30 ml

  • za suhu i osjetljivu kožu
  • bez silikonskih ulja
  • lako se upija
€ 28,19 € 46,99 (€ 939,67 / l)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Krema za ispucala stopala

Kräuter Max Krema za ispucala stopala, 100 ml

  • s pantenolom i ureom
  • planinski bor i neven
  • i za suhu i grubu kožu
€ 12,59 € 20,99 (€ 125,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Mast vražja kandža+

Kräuter Max Mast vražja kandža+, 100 ml

  • za ruke, noge, stopala i leđa
  • s paprenom metvicom, divljim kestenom,
  • ružmarinom, majčinom dušicom i smrekom
€ 24,99 (€ 249,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Krema za ruke Aloevera+ intense

Kräuter Max Krema za ruke Aloevera+ intense, 70 ml

  • s aloe verom, shea maslacem i maslinovim uljem
  • ulje makadamije i ulje jojobe
  • brzo upija i nije masna
€ 15,59 (€ 222,71 / l)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Sapun od biljnog ulja - sol

Kräuter Max Sapun od biljnog ulja -​ sol, 100 g

  • isprobani recept s kokosovim i maslinovim uljem
  • za podatnu i glatku kožu
€ 8,29 (€ 82,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Mast Propolis+

Kräuter Max Mast Propolis+, 100 ml

  • s hamamelisom
  • s alantoinom
  • posudica od 100 ml
€ 18,69 (€ 186,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Sapun od biljnih ulja Ruža

Kräuter Max Sapun od biljnih ulja Ruža, 100 g

  • s kokosovim uljem, maslinovim uljem i ružom
  • za baršunasti osjećaj kože
€ 8,29 (€ 82,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Sapun od biljnih ulja Aloa vera

Kräuter Max Sapun od biljnih ulja Aloa vera, 100 g

  • sapun od biljnih ulja prema staroj recepturi
  • s aloa verom
  • s maslinovim i kokosovim uljem
€ 8,29 (€ 82,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Gel za tuširanje za muškarce

Kräuter Max Gel za tuširanje za muškarce, 250 ml

  • s limunovim uljem, aloa verom i morskom soli
  • s ekstraktom koprive i pšenice
  • može se koristiti i kao šampon
€ 15,59 (€ 62,36 / l)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Aloe Vera gel 97 %

Kräuter Max Aloe Vera gel 97 %, 200 ml

  • za suhu i osjetljivu kožu
  • idealno i kao after-sun losion
  • hidratizira i njeguje
€ 20,99 (€ 104,95 / l)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Aloe Vera sprej 97%

Kräuter Max Aloe Vera sprej 97%, 100 ml

  • za suhu i osjetljivu kožu
  • hidratantno i hranjivo
  • idealno i kao losion za poslije sunčanja bez ulja
€ 20,99 (€ 209,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Krema za sunčanje SPF 30

Kräuter Max Krema za sunčanje SPF 30, 70 ml

  • Za lice i tijelo
  • S faktorom zaštite od sunca (SPF) 30
  • Za dehidriranu i suhu kožu
€ 22,99 (€ 328,43 / l)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Sapun od biljnih ulja Pasji trn

Kräuter Max Sapun od biljnih ulja Pasji trn, 100 g

  • s kokosovim uljem, maslinovim uljem i uljem pasjeg trna
  • čini kožu glatkom i mekom
€ 8,29 (€ 82,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Gel za tuširanje Kadulja+

Kräuter Max Gel za tuširanje Kadulja+, 250 ml

  • s ekstraktom kadulje, uljem kadulje i morskom soli
  • može se koristiti i kao šampon za kosu
  • za normalnu i osjetljivu kožu
€ 15,59 (€ 62,36 / l)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Mast Neven+

Kräuter Max Mast Neven+, 100 ml

  • s uljem kamilice, pšeničnih klica i avokada
  • s pšeničnim proteinom
  • 100 ml kreme od nevena
€ 14,39 € 23,99 (€ 143,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Sapun od biljnog ulja lavande

Kräuter Max Sapun od biljnog ulja lavande, 100 g

  • po staroj recepturi
  • s kokosovim i maslinovim uljem
  • umirujuće s lavandom
€ 8,29 (€ 82,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Gel za tuširanje Shea maslac+

Kräuter Max Gel za tuširanje Shea maslac+, 250 ml

  • sa shea maslacem, aloa verom i morskom soli
  • sadrži ekstrakt vanilije i vitamin E
  • prikladno i za osjetljivu kožu
€ 15,59 (€ 62,36 / l)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Krema za područje oko očiju Hyaluron+

Kräuter Max Krema za područje oko očiju Hyaluron+, 15 ml

  • za zahtjevnu kožu
  • s uljem sjemenki grožđa i arganovim uljem
  • s ekstraktom parakrese i runolista
€ 21,89 € 36,49 (€ 1.459,33 / l)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Deodorant u spreju Kadulja+

Kräuter Max Deodorant u spreju Kadulja+, 100 ml

  • s kaduljom i limunskom travom
  • čak i za zahtjevnu kožu
  • BEZ aluminijevih soli
€ 16,79 € 20,99 (€ 167,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Šampon za kosu vrbina kora+

Kräuter Max Šampon za kosu vrbina kora+, 1.000 ml

  • šarmantna nježna njega
  • aktivne biljne tvari za pranje
  • pogodno za svakodnevno pranje kose
€ 49,99 (€ 49,99 / l)

Besplatna dostava do 07. listopada

Kräuter Max Dezodorans u spreju limun+

Kräuter Max Dezodorans u spreju limun+, 100 ml

  • prirodna formula
  • svježina za cijeli dan
  • i za zahtjevnu kožu
€ 20,99 (€ 209,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Gel za tuširanje lavanda+

Kräuter Max Gel za tuširanje lavanda+, 250 ml

  • prirodni sastojci
  • dragocjena aloe vera,
  • nevena i limun
€ 15,59 (€ 62,36 / l)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Gel za tuširanje Morska sol

Kräuter Max Gel za tuširanje Morska sol, 250 ml

  • s morskom soli i biljnim uljima
  • pruža puno vlage
  • može se koristiti i kao šampon
€ 15,59 (€ 62,36 / l)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Šampon za kosu od preslice+

Kräuter Max Šampon za kosu od preslice+, 250 ml

  • tvari prirodnog porijekla
  • nježno čišćenje vlasišta i kose
  • pogodno za kosu sklonoj prhuti
€ 20,99 (€ 83,96 / l)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Mast Arnika+

Kräuter Max Mast Arnika+, 100 ml

  • njegujuća krema
  • s uljem planinskog bora
€ 18,69 (€ 186,90 / l)

Dostava do 07. listopada