Širok izbor čajeva marke Kräutermax

Snaga prirode

  • Čajevi iskorištavaju ljekovitu moć prirode te pružaju nježnu i učinkovitu podršku organizmu. Kräutermax pruža širok izbor čajeva visoke kvalitete. Pronađite svoj savršeni čaj među čajevima kao što su cvjetovi lipe, bezga, zeleni čaj, rooibos, lišće koprive, crni čaj, voćni čaj i drugi.

Filtriranje i sortiranje

Cijena čaj Svojstva
Filteri

Čajevi: 10 proizvoda

Kräuter Max Biljni čaj od listova kadulje

Kräuter Max Biljni čaj od listova kadulje, 100 g

  • u vrećici s mogućnošću ponovnog zatvaranja
  • bez dodataka aroma
  • začinska aroma
€ 6,77 € 11,29 (€ 67,70 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Biljni čaj od sikavice

Kräuter Max Biljni čaj od sikavice, 100 g

  • u vrećici s mogućnošću ponovnog zatvaranja
  • bez pojačivača okusa
  • bez dodataka aroma
€ 14,69 (€ 146,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Biljni čaj od listova i cvjetova gloga

Kräuter Max Biljni čaj od listova i cvjetova gloga, 100 g

  • u vrećici s mogućnošću ponovnog zatvaranja
  • bez dodataka aroma
  • bez pojačivača okusa
€ 13,59 (€ 135,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Biljni čaj od vrkute

Kräuter Max Biljni čaj od vrkute, 100 g

  • u vrećici s mogućnošću ponovnog zatvaranja
  • bez pojačivača okusa
  • bez dodataka aroma
€ 8,81 € 14,69 (€ 88,10 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Biljni čaj od zeleni zobi

Kräuter Max Biljni čaj od zeleni zobi, 100 g

  • u vrećici s mogućnošću ponovnog zatvaranja
  • bez pojačivača okusa
  • bez dodataka
€ 11,29 (€ 112,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Biljni čaj od imele

Kräuter Max Biljni čaj od imele, 250 g

  • u vrećici s mogućnošću ponovnog zatvaranja
  • bez pojačivača okusa
  • bez dodataka aroma
€ 16,99 (€ 67,96 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Biljni čaj od listova crnog sljeza

Kräuter Max Biljni čaj od listova crnog sljeza, 100 g

  • u vrećici s mogućnošću ponovnog zatvaranja
  • bez pojačivača okusa
  • bez dodataka
€ 11,29 (€ 112,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Biljni čaj od poljske preslice

Kräuter Max Biljni čaj od poljske preslice, 100 g

  • u vrećici s mogućnošću ponovnog zatvaranja
  • bez pojačivača okusa
  • bez dodataka
€ 19,29 (€ 192,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Biljni čaj od cvjetova kamilice

Kräuter Max Biljni čaj od cvjetova kamilice, 100 g

  • u vrećici s mogućnošću ponovnog zatvaranja
  • bez pojačivača okusa
  • bez dodataka
€ 10,19 € 16,99 (€ 101,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Bazna mješavina biljnog čaja

Kräuter Max Bazna mješavina biljnog čaja, 100 g

  • bez dodataka aroma
  • bez pojačivača okusa
  • u vrećici s mogućnošću ponovnog zatvaranja
€ 15,79 (€ 157,90 / kg)

Dostava do 07. listopada