Atombody Oat Cake, Creamy Yogurt (60 g)
Ukusno i pruža dugotrajnu energiju
€ 1,25 € 1,39 -10%
(€ 20,83 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- zobena pločica od cjelovitog zrna bogata vlaknima
- s kompleksnim ugljikohidratima
- intenzivne arome okusa
Opis
Oat Cake tvrtke Atombody je pločica od cjelovitih zobenih pahuljica bogata vlaknima koja vam daje snagu za cijeli dan. Njezini složeni ugljikohidrati sporo se probavljaju, tako da se pohranjena energija oslobađa ravnomjerno. Savršen je međuobrok koji vas drži sitima te opskrbljuje novom energijom za sport i koncentrirani rad.
| Br. proiz. | PT-9120129331166 |
|---|---|
| Sadržaj: | 60 g |
| EAN: | 9120129331166 |
| Br. proizvođača: | 9120129331166 |
| Marke: | Atombody |
| Vrste proizvoda: | Pločica, Hrana |
| Može sadržavati tragove: | A - Gluten, E - Kikiriki, F - Soja, G - Mlijeko, H - Orašasti plodovi |
Sirovine
45 % zobene pahuljice, biljna ulja (palma, Uljana repica, kokos, djelomično hidrogenirano palmino ulje), voda, emulgatori (mono- i digliceridi masnih kiselina, lecitin), regulator kiselosti (limunska kiselina), aroma, Bojilo (koncentrat karotenoida), zlatni sirup, 10 % kremasto punjenje (šećer, djelomično hidrogenirano palmino ulje, sirutka u prahu (Mlijeko)), obrano mlijeko, emulgator (sojin lecitin), aroma, demerara šećer, 3,5 % Zobeno brašno, jodirana sol (Sol, kalijev jodat), arome
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1922 / 459 kj / kcal |
| Masti | 23,64 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 10,11 g |
| Ugljikohidrati | 55,52 g |
| od toga Šećer | 23,38 g |
| | 5,82 g |
| Sol | 0,56 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Proteini.si d.o.o., Ulica heroja Verdnika 22, 4270, Jesenice, Slovenija, info@proteini.si |
|---|