Amaiva Bio bazni muesli, 1.000 g
Započnite svoj dan s finom bazom za muesli
€ 16,59
(€ 16,59 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- prirodni bio sastojci
- mješavina bogata vlaknima
- brza priprema
Opis
Bazni muesli kombinira različite biljne sastojke iz kontroliranog biološkog uzgoja, poput heljdinih pahuljica, sojinih pahuljica, ekspandiranog amaranta, chia sjemenki i tigrastih oraščića (zemljanih badema). Receptura je usklađena s uravnoteženom bazom za muesli i idealna je za hranjiv početak dana. Muesli se može klasično pripremiti s vodom ili biljnim napitkom te obogatiti po vašoj želji.
Priprema:
Pomiješajte 1 porciju (45 g) sa 150 ml hladne ili tople vode ili nezaslađenog biljnog napitka (npr. bademovog mlijeka) i ostavite da kratko nabubri.
Po želji obogatite svježim voćem i orašastim plodovima.
| Br. proiz. | AMA-1401355 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1.000 g |
| EAN: | 4260446050236 |
| Br. proizvođača: | 1401355 |
| Marke: | Amaiva |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Žitarice i musli za doručak |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1587 / 379 kj / kcal |
| Masti | 11,3 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,7 g |
| Ugljikohidrati | 43,5 g |
| od toga Šećer | 2,3 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 10,6 g |
| | 21,3 g |
| Sol | <0,1 g |
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Amaiva Naturprodukte GmbH, Weinzierler Straße 9, 94086, Bad Griesbach i. Rottal, Njemačka, service@amaiva.de, www.amaiva.de |
|---|