Alnatura Bio žuta leća, 500 g

Za raznolikost u vašoj kuhinji

€ 3,09

(€ 6,18 / kg, uključ. 5% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 500 g

Na stanju od 06. listopada

Zašto traje duže?

Zašto traje duže? Ovaj proizvod trenutno nije u našem skladištu, ali će uskoro biti dostupan. Možete ga prednaručiti - proizvod će biti poslan odmah po primitku novih zaliha. Zatvorite napomenu

Isporuka do petak, 09. listopada

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • aromatično-začinjen okus
  • bio kvaliteta
  • kratko vrijeme kuhanja
  • Bio certificirano Bio certificirano
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa Alnatura Bio slanutak, 400 g

Alnatura Bio žuta leća, 500 g € 3,09 (€ 6,18 / kg)
Alnatura Bio slanutak, 400 g € 1,49 (€ 3,73 / kg)
Ukupna cijena: € 4,58
Opis

Alnatura bio žuta leća ističe se žutom bojom i kratkim vremenom kuhanja. Njen aromatično-začinjeni okus mnogim receptima daje posebnu notu. Žuta leća savršeno pristaje uz salate, složence, juhe ili topla glavna jela.

Br. proiz. XPI-MM-135606
Sadržaj: 500 g
EAN: 4104420249875
Br. proizvođača: 135606
Marke: Alnatura
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko, Bogato vlaknima
Vrste proizvoda: Hrana
Svojstva : Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko
Napomena o skladištenju: čuvati na suhom
Može sadržavati tragove: A - Gluten, E - Kikiriki, F - Soja, H - Orašasti plodovi, N - Sjemenke sezama
Sirovine

žuta leća[1]

  1. iz biološke poljoprivrede
Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 1461 / 349 kj / kcal
Masti 2,2 g
  od toga Zasićene masne kiseline 0,4 g
Ugljikohidrati 52 g
  od toga Šećer 2,1 g
Balastne tvari / Vlakna 6,7 g
Bjelančevine 27 g
Sol 0,03 g
Pravne informacije
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio žuta leća