Alnatura Bio veganske mini "Wiener" kobasice, 170 g

Male veganske kobasice

€ 3,89

(€ 22,88 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 170 g

Na zalihama imamo još samo 7 komada.

Očekivana dostava: ponedjeljak, 05. listopada, ako naručite do: srijeda do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • kobasice od tofua i seitana
  • bio kvaliteta
  • svestrana primjena
  • Bio certificirano Bio certificirano
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa Alnatura Organske sitnozrnate zobene pahuljice (Bioland), 500 g

Alnatura Bio veganske mini "Wiener" kobasice, 170 g € 3,89 (€ 22,88 / kg)
Alnatura Organske sitnozrnate zobene pahuljice (Bioland), 500 g € 1,69 (€ 3,38 / kg)
Ukupna cijena: € 5,58
Opis

Veganske mini "Wiener" kobasice marke Alnatura oduševljavaju pikantnom recepturom na bazi tofua i seitana, odnosno pšeničnih bjelančevina. Male kobasice mogu se pripremati na različite načine: zapečene u tavi ili na roštilju izvrsno pristaju uz salate i jela od povrća ili jednostavno uz malo umaka u pecivu.

Br. proiz. XPI-MM-144250
Sadržaj: 170 g
EAN: 42267980
Br. proizvođača: 144250
Marke: Alnatura
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste proizvoda: Hrana, Alternativa mesu
Svojstva : Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko
Napomena o skladištenju: čuvati u hladnjaku nakon otvaranja
Sirovine

47 % sejtan[1] (voda, pšenični protein[1]), 31 % tofu[1] (Soja - zrna[1], voda), suncokretovo ulje[1], Paprika[1], morska sol, začini[1], sirovi šećer od trske[1], zgušnjivač (Rogač - brašno od jezgre[1]), 0,2 % Pasta od rajčice[1], Korijander[1], Celer[1]

  1. iz biološke poljoprivrede
Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 1084 / 259 kj / kcal
Masti 15 g
  od toga Zasićene masne kiseline 1,9 g
Ugljikohidrati 4,1 g
  od toga Šećer 2,9 g
Balastne tvari / Vlakna 2 g
Bjelančevine 26 g
Sol 2,2 g
Pravne informacije
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio veganske mini "Wiener" kobasice

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder