Sve na temu mršavljenja i kontrole tjelesne težine

Kupovina po kategorijama

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Oblik prezentacije Ciljevi treninga Alergeni Svojstva Za koga?
Filteri

Regulacija tjelesne težine: 1 - 30 od 72 proizvoda

Peeroton Mineral Vitamin Drink

Peeroton Mineral Vitamin Drink, Cranberry (300 g)

  • kao topli i kaohladni napitak
  • vrlo izdašan
  • za gašenje žeđi tijekom treninga
€ 20,39 € 33,99 (€ 67,97 / kg)

Dostava do 09. listopada

Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake

Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake, Vanilija-​vrhnje (396 g)

  • potpuna zamjena za obrok
  • samo oko 214 kcal po porciji
  • formula bez glutena i bogata vlaknima
€ 9,17 € 10,19 (€ 23,16 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Najara® Prašak za proteinski napitak

Life Light Najara® Prašak za proteinski napitak, 500 g

  • biljne bjelančevine
  • s koenzimom Q10
  • vitamini, minerali i elementi u tragovima
€ 27,44 € 30,49 (€ 54,88 / kg)

Dostava do 09. listopada

Zamjenski obrok u obliku pića Fruity Mango

yfood Zamjenski obrok u obliku pića Fruity Mango, 0,50 l

  • s visokim udjelom proteina
  • bez dodanog šećera
  • svježi okus manga
€ 5,12 € 5,69 (€ 10,24 / l)

Dostava do 09. listopada

NaturesPlus® Protein Shake Strawberry

NaturesPlus® Protein Shake Strawberry, 1.088 g

  • 14 g biljnih proteina
  • iz graška, riže i soje
  • bez masti s 99 kalorija
€ 54,89 € 60,99 (€ 50,45 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Vilgain Clear Plant Protein

Vilgain Clear Plant Protein, Mango-​naranča (700 g)

  • 75 % biljnih proteina
  • hidrolizirani peptidi graška
  • zaslađeno steviol glikozidima
€ 36,89 € 40,99 (€ 52,70 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Bromelain DR

pure encapsulations Bromelain DR, 30 kapsule

  • sadrži 2400 jedinica aktivnosti enzima (GDU) po gramu
  • u ljusci kapsule stabilnoj na kiselinu (DRcaps®)
  • biljna kombinacija
€ 23,84 € 26,49 (€ 1.986,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Organski prah bagremovih vlakana

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Organski prah bagremovih vlakana, 360 g

  • 80% topljivih vlakana
  • pogodno i za trudnice, dojilje i djecu
  • neutralan okus
€ 36,49 (€ 101,36 / kg)

Dostava do 09. listopada

Zamjenski obrok u obliku pića Heavenly Hazelnut

yfood Zamjenski obrok u obliku pića Heavenly Hazelnut, 0,50 l

  • praktično za ponijeti
  • bez glutena i laktoze
  • s vitaminima i mineralima
€ 5,12 € 5,69 (€ 10,24 / l)

Dostava do 09. listopada

SHAPE-LINE Bazna juha

SHAPE-LINE Bazna juha, 500 g

  • sa sirutkom
  • pogodno kao međuobrok
  • sadrži aminokiseline
€ 24,74 € 27,49 (€ 49,48 / kg)

Dostava do 09. listopada

Peeroton SLIM Shake

Peeroton SLIM Shake, Čokolada (500 g)

  • protein soje, med i jogurt
  • sadrži vitamine i minerale
  • jednostavna primjena
€ 26,99 € 29,99 (€ 53,98 / kg)

Dostava do 09. listopada

FutuNatura Sok od artičoke

FutuNatura Sok od artičoke, 500 ml

  • dodatak prehrani
  • bogat hranjivim tvarima
  • s vitaminom C
€ 11,78 € 13,09 (€ 23,56 / l)

Dostava do 09. listopada

Zamjenski obrok u obliku pića Fresh Berry

yfood Zamjenski obrok u obliku pića Fresh Berry, 0,50 l

  • bez dodanog šećera
  • bez glutena i laktoze
  • voćni okus bobičastog voća
€ 5,12 € 5,69 (€ 10,24 / l)

Dostava do 09. listopada

Vilgain Clear Whey Isolate

Vilgain Clear Whey Isolate, Peach Fuzz (500 g)

  • udio proteina veći od 84 posto
  • bez kemijskih sredstava protiv pjenjenja
  • zaslađeno steviol glikozidima
€ 31,04 € 34,49 (€ 62,08 / kg)

Dostava do 09. listopada

SATURO® Balanced prah veganski

SATURO® Balanced prah veganski, vanilija (1.400 g)

  • visokokvalitetni biljni protein
  • bogato vlaknima i vitaminima
  • dovoljno za 14 porcija
€ 33,74 € 37,49 (€ 24,10 / kg)

Dostava do 09. listopada

SATURO® Classic prah

SATURO® Classic prah, Čokolada (1.430 g)

  • od proteina soje
  • s puno vitamina i minerala
  • visok udio proteina
€ 32,39 € 35,99 (€ 22,65 / kg)

Dostava do 09. listopada

Sponser Sport Food Whey Isolate 94 vrećica

Sponser Sport Food Whey Isolate 94 vrećica, Neutral (1.500 g)

  • u vrećici koja se može zatvoriti
  • s 94% sadržaja proteina
  • bez masti
€ 102,59 € 113,99 (€ 68,39 / kg)

Besplatna dostava do 26. listopada

Sponser Sport Food Whey Isolate 94 425 g doza

Sponser Sport Food Whey Isolate 94 425 g doza, Caffe Latte (425 g)

  • mlijeko od krava koje se hrane travom
  • nizak udio masti
  • idealno za svakodnevnu upotrebu
€ 36,89 € 40,99 (€ 86,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

SHAPE-LINE Kapsule od rabarbare FORTE

SHAPE-LINE Kapsule od rabarbare FORTE, 120 kapsule

  • s korom maslaca
  • s mnogo različitih biljnih tvari
  • pogodno za liječenje crijeva
€ 59,39 € 65,99 (€ 1.038,29 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Doppelherz aktiv napitak za mršavljenje

Doppelherz aktiv napitak za mršavljenje, vanilija (500 g)

  • sa sojinim proteinima i mliječnim bjelančevinama
  • s vitaminima i mineralima
  • brza priprema
€ 18,44 € 20,49 (€ 36,88 / kg)

Dostava do 09. listopada

FutuNatura Glucomannan Weight Control

FutuNatura Glucomannan Weight Control, 180 kapsule

  • s glukomananom iz biljke konjac
  • dopunjen mineralom krom
  • savršeno za one koji ne vole sport
€ 18,44 € 20,49 (€ 169,17 / kg)

Dostava do 09. listopada

nu3 Collagen Fit Shake

nu3 Collagen Fit Shake, Cherry Delight (360 g)

  • 5 g hidrolizata kolagena po porciji
  • najmanje 22–23 g proteina po shakeu
  • s esencijalnim vitaminima i mineralima
€ 17,59 € 24,99 (€ 48,86 / kg)

Dostava do 09. listopada

Vitanu Bio-konjac-tagliatelle

Vitanu Bio-​konjac-​tagliatelle, 270 g

  • 1-2 obroka
  • spremno za samo 3 minute
  • niskokalorično i zdravo
€ 3,39 (€ 12,56 / kg)

Dostava do 09. listopada

Peeroton Power Pack pločice

Peeroton Power Pack pločice, Chocolate Split (70 g)

  • s niskim glikemijskim indeksom
  • vrlo ukusne
  • bez industrijskog šećera
€ 2,87 € 3,19 (€ 41,00 / kg)

Dostava do 09. listopada

Golden Tree Slim Coffee Booster

Golden Tree Slim Coffee Booster, 15 Vrećice

  • 2 visokokvalitetna biljna ekstrakta
  • s L-karnitinom i krom pikolinatom
  • bez okusa i mirisa
€ 33,49 (€ 2.232,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

FutuNatura Glucomannan Slimming drink

FutuNatura Glucomannan Slimming drink, 170 g

  • okus naranče
  • od biljke konjac
  • sa inulinom i vitaminom C
€ 19,79 € 21,99 (€ 116,41 / kg)

Dostava do 09. listopada

Abtei Sikavica Plus s artičokom

Abtei Sikavica Plus s artičokom, 30 kapsule

  • 20 puta koncentriraniji ekstrakt artičoke
  • bez glutena i laktoze
  • samo 1 kapsula dnevno
€ 7,19 € 7,99 (€ 326,82 / kg)

Dostava do 09. listopada

Amaiva Slim - ajurvedski bio čaj

Amaiva Slim -​ ajurvedski bio čaj, 140 g

  • prema originalnim ajurvedskim recepturama
  • najviša kvaliteta
  • limenka koja čuva aromu
€ 14,84 € 16,49 (€ 106,00 / kg)

Dostava do 09. listopada

Sandhya vedi boost

Sandhya vedi boost

  • Formula sve u jednom
  • s 8 biljnih sastojaka
  • s vitaminom C iz acerole
€ 40,49 (€ 269,93 / kg)

Dostava do 09. listopada

Golden Tree Nighttime Burn

Golden Tree Nighttime Burn, 30 kapsule

  • sadrži L-karnitin
  • prirodni biljni ekstrakti
  • obogaćeno vitaminom B6 i B3
€ 28,49 (€ 1.295,00 / kg)

Dostava do 09. listopada