Dodaci prehrani za Vaše tijelo

Proizvodi za široki raspon primjene

Kupovina po kategorijama

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
    • placeholder
    • placeholder
    • placeholder
    • placeholder

      Filtriranje i sortiranje

      Cijena Izdvajamo Marke Alergeni Svojstva Područje upotrebe za životinje
      Filteri

      Pogodno za: 1 - 30 od 3596 proizvoda

      pure encapsulations Magnezij (magnezijev glicinat)

      pure encapsulations Magnezij (magnezijev glicinat), 180 kapsule

      • organski vezan magnezijev glicinat
      • preporuča se za osjetljive osobe
      € 77,99 (€ 361,06 / kg)

      Besplatna dostava do 07. listopada

      Peeroton Mineral Vitamin Drink

      Peeroton Mineral Vitamin Drink, Cranberry (300 g)

      • kao topli i kaohladni napitak
      • vrlo izdašan
      • za gašenje žeđi tijekom treninga
      € 20,39 € 33,99 (€ 67,97 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      Nature Love Probiona kompleks kultura

      Nature Love Probiona kompleks kultura, 120 kapsule

      • s inulinom iz organskog uzgoja
      • bakterijske kulture u enterički obloženim kapsulama
      • pakiranje za 2 mjeseca
      € 24,99 (€ 409,67 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      Allergy Research Group Thyroid

      Allergy Research Group Thyroid, 100 kapsule

      • goveđe tkivo štitnjače
      • nježno obrađeno
      • liofilizirano
      € 38,99 (€ 906,74 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      pure encapsulations Cink 30

      pure encapsulations Cink 30, 60 kapsule

      • 30 mg cinka po kapsuli
      • od cink pikolinata
      • potpuno biljno
      € 36,49 (€ 2.432,67 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      pure encapsulations B-Complex Plus

      pure encapsulations B-​Complex Plus, 60 Kapsule

      • sadrži aktivirani oblik vitamina B
      • jednostavno doziranje i unos
      • vegansko, bez glutena i laktoze
      € 45,99 (€ 919,80 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      ZeinPharma Natural D-manoza u prahu

      ZeinPharma Natural D-​manoza u prahu, 200 g

      • dobiveno iz brezove kore
      • potpuno biljno i prirodno
      • bez aditiva
      € 78,99 (€ 394,95 / kg)

      Besplatna dostava do 07. listopada

      Nature Love Magnesium Komplex

      Nature Love Magnesium Komplex, 90 kapsule

      • bez genetski modificiranih sastojaka
      • visoko dozirano s 400 mg magnezija
      • pakiranje za 1,5 mjesec
      € 14,19 (€ 194,38 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Vitamin B-kompleks forte

      Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Vitamin B-​kompleks forte, 60 kapsule

      • proizvedeno od klica kvinoje
      • 100% prirodnog porijekla
      • nježno obrađeno ručno
      € 29,49 (€ 842,57 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      Synergy Mistify

      Synergy Mistify, 2 x 740 ml boca

      • bogati izvor dragocjenih antioksidansa
      • visoka razina ORAC-a
      • jedinstvena kombinacija nutrijenata
      € 90,99 € 121,98 (€ 62,32 / l)

      Besplatna dostava do 07. listopada

      Nature Love MSM

      Nature Love MSM, 180 tab.

      • 100% vegansko
      • bez nepotrebnih dodataka
      • pakiranje za 3 mjeseca
      € 14,79 (€ 79,09 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      Vitamaze Vitamin D3 + K2 kapi

      Vitamaze Vitamin D3 + K2 kapi, 50 ml

      • od MCT-a i maslinovog ulja
      • sa pipetom od prirodnog kaučuka
      • kolekalciferol (D3) i menakinon MK7 (K2)
      € 20,49 (€ 409,80 / l)

      Dostava do 07. listopada

      pure encapsulations B-kompleks

      pure encapsulations B-​kompleks, 120 kapsule

      • idealno za dugotrajnu upotrebu
      • sa svih 8 B vitamina
      • savršeno za svaki dan
      € 52,99 (€ 2.119,60 / kg)

      Besplatna dostava do 07. listopada

      Nature Love Cink i vitamin C

      Nature Love Cink i vitamin C, 120 kapsule

      • cinkov bisglicinat
      • bez magnezijevog stearata
      • samo 1 kapsula dnevno
      € 13,69 (€ 248,91 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      Synergy ProArgi 9+

      Synergy ProArgi 9+, 30 Vrećice (295 g)

      • L-arginin i L-citrulin
      • s ukupno 6 vitamina
      • osvježavajući okus citrusa i bobičastog voća
      € 99,49 (€ 337,25 / kg)

      Besplatna dostava do 07. listopada

      Nature Love Vitamin D3+K2

      Nature Love Vitamin D3+K2, 30 ml

      • otopljeno u kokosovom ulju
      • godišnja zaliha visoke doze
      • s vrhunskim vitaminom K2
      € 20,49 (€ 683,00 / l)

      Dostava do 07. listopada

      pure encapsulations Ashwagandha

      pure encapsulations Ashwagandha, 60 kapsule

      • poznat i kao indijski ginseng
      • iz Withania somnifera
      • sadrži 2,5% vitanolida
      € 44,99 (€ 957,23 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      ConcenTrace® Trace Mineral Drops - mineralne kapi

      Trace Minerals Research ConcenTrace® Trace Mineral Drops -​ mineralne kapi, 237 ml

      • iz jezera Great Salt Lake, Utah, SAD
      • 8 puta veća koncentracija nego u morskoj vodi
      • 100% prirodno, visokokoncentrirano i bez konzervansa
      € 41,99 (€ 177,17 / l)

      Dostava do 07. listopada

      ZeinPharma L-triptofan 500 mg

      ZeinPharma L-​triptofan 500 mg, 180 kapsule

      • esencijalna aminokiselina
      • iz prirodne fermentacije
      • prekursor serotonina
      € 28,49 (€ 261,38 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      pure encapsulations Vitamin D3 1000 I.U.

      pure encapsulations Vitamin D3 1000 I.U., 120 kapsule

      • s 25 mcg kolckalcifcrola po kapsuli
      • samo 1 kapsula svaka 2 dana
      • odlično za cijelu godinu
      € 42,99 (€ 1.954,09 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      NaturesPlus® Hema-Plex®

      NaturesPlus® Hema-​Plex®, 30 tab.

      • s odgođenim oslobađanjem
      • 1 tableta dnevno
      • s 85 mg željeza
      € 17,59 (€ 257,92 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      ZeinPharma Vitamin D3 5000 IU

      ZeinPharma Vitamin D3 5000 IU, 90 veg. kap.

      • prirodno iz lanolina
      • samo 1 kapsula tjedno
      • praktično za svakodnevnu upotrebu
      € 15,89 (€ 1.059,33 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      ZeinPharma Ulje crnog kima 500 mg

      ZeinPharma Ulje crnog kima 500 mg, 180 kapsule

      • sadrži nezasićene masne kiseline
      • nježno hladno prešano ulje
      • s 55% linolne kiseline
      € 26,49 (€ 215,37 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      ZeinPharma Acetil-L-karnitin 500 mg

      ZeinPharma Acetil-​L-​karnitin 500 mg, 60 kapsule

      • 500 mg po kapsuli
      • veganska formulacija
      • proizvedeno u Njemačkoj
      € 22,49 (€ 562,25 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      NaturesPlus® Source of Life

      NaturesPlus® Source of Life, 90 tab.

      • provjereni koncept vitalnih nutrijenata
      • s punovrijednim koncentratima
      € 53,99 (€ 263,37 / kg)

      Besplatna dostava do 07. listopada

      Multipower Magnesium Liquid

      Multipower Magnesium Liquid, 500 ml

      • 250 mg besprijekornog magnezija
      • esencijalni proizvod za sportaše
      • bez aspartama
      € 26,49 (€ 52,98 / l)

      Dostava do 07. listopada

      Nature Love Selen Komplex

      Nature Love Selen Komplex, 90 kapsule

      • sadrži 3 različita spoja selena
      • 100% vegansko i bez želatine
      • pažljivo proizvedeno u Njemačkoj
      € 7,99 (€ 199,75 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      Nature Love Vitamin D3 1000

      Nature Love Vitamin D3 1000, 30 ml

      • visoko dozirano
      • samo 1 kap dnevno
      • dovoljno za cijelu godinu
      € 8,59 (€ 286,33 / l)

      Dostava do 07. listopada

      ZeinPharma Magnezijev bisglicinat 375 mg

      ZeinPharma Magnezijev bisglicinat 375 mg, 120 kapsule

      • 100% prirodno
      • potpuno vegansko
      • bez magnezijevog stearata
      € 22,99 (€ 194,83 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      Igennus VESIsorb Ubiquinol-QH

      Igennus VESIsorb Ubiquinol-​QH, 30 Softgelovi

      • koenzim Q10
      • idealno za sve od 40+
      • bez umjetnih boja
      € 38,99 (€ 2.515,48 / kg)

      Dostava do 07. listopada

      Ljudsko tijelo je pravo čudo prirode. Ljudi često nisu svjesni njegovog mnoštva funkcija u svakodnevnom, stresnom životu. Upravo zato tijelu u njegovoj individualnoj raznolikosti treba prava podrška. Imunološki sustav, zglobovi ili čak mentalna ravnoteža samo su neka područja primjene koja mogu imati koristi od odgovarajućih dodataka prehrani. Pravilna njega tijela osigurava i vanjski sjaj. Savršeno za svaki dan, ali i tijekom zahtjevnih faza života.