Dodaci prehrani na temu zubi i desni

Dodaci prehrani i proizvodi za njegu zuba i zubnog mesa.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Oblik prezentacije Alergeni Svojstva
Filteri

Zubi i desni: 1 - 30 od 107 proizvoda

ZeinPharma Magnezijev bisglicinat 375 mg

ZeinPharma Magnezijev bisglicinat 375 mg, 120 kapsule

  • 100% prirodno
  • potpuno vegansko
  • bez magnezijevog stearata
€ 20,69 € 22,99 (€ 175,34 / kg)

Dostava do 09. listopada

SOLGAR Ester-C Plus 1000 mg kompleks vitamina C

SOLGAR Ester-​C Plus 1000 mg kompleks vitamina C, 180 tab.

  • veganska formulacija
  • s acerolom i šipkom
  • 1 tableta dnevno
€ 89,99 € 99,99 (€ 258,82 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Dr. Töth Bazične mineralne kapsule LQA

Dr. Töth Bazične mineralne kapsule LQA, 90 kapsule

  • s mineralnim
  • kalcij, kalij i magnezij
  • jednostavno doziranje kapsula
€ 30,59 € 33,99 (€ 470,62 / kg)

Dostava do 09. listopada

SOJALL Smeđi proso Bio

SOJALL Smeđi proso Bio, 250 g

  • proklijano i fermentirano
  • s vrijednom acerolom
  • prirodni vitamin C i silicij
€ 25,64 € 28,49 (€ 102,56 / kg)

Dostava do 09. listopada

Vitamaze Vitamin D3 5000 IU + K2 100 µg

Vitamaze Vitamin D3 5000 IU + K2 100 µg, 180 tab.

  • pogodno za vegetarijance
  • bez nepotrebnih dodataka
  • lako se guta
€ 18,44 € 20,49 (€ 409,78 / kg)

Dostava do 09. listopada

NaturesPlus® Magnezij 200 mg

NaturesPlus® Magnezij 200 mg, 180 tab.

  • formulacija bez glutena
  • dozirano
  • praktičan u svakodnevici
€ 31,04 € 34,49 (€ 103,47 / kg)

Dostava do 09. listopada

KLEAN LABS Magnezij bisglicinat

KLEAN LABS Magnezij bisglicinat, 120 kapsule

  • veganska formula
  • bez genetskog inženjeringa
  • 2 kapsule dnevno
€ 35,54 € 39,49 (€ 306,38 / kg)

Dostava do 09. listopada

Pura Nutra Collagen Pro

Pura Nutra Collagen Pro, 60 kapsule

  • s vitaminom C i cinkom
  • jednostavno doziranje
  • prikladno za svakodnevnu upotrebu
€ 18,44 € 20,49 (€ 419,09 / kg)

Dostava do 09. listopada

Vitamaze Vitamin D3 kapi 1000 IU

Vitamaze Vitamin D3 kapi 1000 IU, 50 ml

  • s pipetom od prirodne gume
  • neutralan okus
  • vitamin D3 kao kolekalciferol
€ 18,44 € 20,49 (€ 368,80 / l)

Dostava do 09. listopada

SOJALL Makal

SOJALL Makal, 150 g

  • dolomitni prah
  • sadrži cink, kalcij
  • & magnezij
€ 25,64 € 28,49 (€ 170,93 / kg)

Dostava do 09. listopada

Natural Point Magnesio Supremo

Natural Point Magnesio Supremo, 300 g

  • visokokvalitetni magnezijev karbonat
  • bez kemijskih dodataka
  • za dnevni unos
€ 30,14 € 33,49 (€ 100,47 / kg)

Dostava do 09. listopada

Burgerstein Magnezij-Vital

Burgerstein Magnezij-​Vital, 90 tab.

  • 150 mg magnezija po tableti
  • lako upotrebljivo
  • za sportaše i trudnice
€ 32,84 € 36,49 (€ 194,32 / kg)

Dostava do 09. listopada

Vitamin D3 + K2 dječje tablete za žvakanje

BjökoVit Vitamin D3 + K2 dječje tablete za žvakanje, 120 Tablete za žvakanje

  • za djecu od 4 god
  • vitamin D3 iz ekstrakta lišaja
  • s okusom naranče i marakuje
€ 15,38 € 17,09 (€ 382,59 / kg)

Dostava do 09. listopada

Natural Point Magnesio Supremo Ciliegia

Natural Point Magnesio Supremo Ciliegia, 150 g

  • organski magnezij
  • voćna aroma trešnje
  • bez kemijskih dodataka
€ 19,34 € 21,49 (€ 128,93 / kg)

Dostava do 09. listopada

Burgerstein OsteoVital forte (4/d)

Burgerstein OsteoVital forte (4/d), 120 tab.

  • važni vitamini i elementi u tragovima
  • prirodni kalcij iz crvenih algi
  • lako upotrebljivo
€ 47,69 € 52,99 (€ 387,72 / kg)

Dostava do 09. listopada

Igennus Triple Magnesium Complex Tabs

Igennus Triple Magnesium Complex Tabs, 180 tab.

  • nepuferirani oblici magnezija
  • bez magnezijevog oksida
  • optimalna apsorpcija
€ 44,09 € 48,99 (€ 180,70 / kg)

Dostava do 09. listopada

Natural Point Magnesio Supremo Stick

Natural Point Magnesio Supremo Stick, 20 stickova po 20 ml (400 ml)

  • magnezij spreman za konzumaciju
  • okus limuna i limete
  • zaslađen stevijom
€ 19,34 € 21,49 (€ 48,35 / l)

Dostava do 09. listopada

Zechsal Magnezijeve kapi

Zechsal Magnezijeve kapi, 100 ml

  • jednostavno doziranje
  • tekući magnezij
  • za svakodnevno uzimanje
€ 31,04 € 34,49 (€ 310,40 / l)

Dostava do 09. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Acerola vitamin C + cink

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Acerola vitamin C + cink, 60 kapsule

  • također pogodno za djecu od 12 godina i stariju
  • napravljeno od acerola trešanja
  • vegansko
€ 20,49 (€ 592,20 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Vis Vitalis

Life Light Vis Vitalis, 100 ml

  • iz fosilnih i polu-fosilnih biljnih sedimenata
  • s organski vezanim mineralima u koloidnom obliku
  • 100 ml ekstrakta u tekućem obliku
€ 24,29 € 26,99 (€ 242,90 / l)

Dostava do 09. listopada

Natural Point Magnesio Supremo Limone

Natural Point Magnesio Supremo Limone, 150 g

  • visoko topljivi magnezij
  • prirodni okus limuna
  • bez alergena
€ 19,34 € 21,49 (€ 128,93 / kg)

Dostava do 09. listopada

KLEAN LABS Magnesium L-Threonat Magtein®

KLEAN LABS Magnesium L-​Threonat Magtein®, 90 kapsule

  • visokokvalitetna prerada
  • veganska formulacija
  • bez glutena
€ 51,29 € 56,99 (€ 674,87 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Doppelherz aktiv kalcij + D3 + K

Doppelherz aktiv kalcij + D3 + K, 30 tab.

  • 1200 mg kalcija po dnevnoj dozi
  • vegetarijanska formula
  • praktičan oblik tableta
€ 5,12 € 5,69 (€ 89,82 / kg)

Dostava do 09. listopada

Berglöwe Vitamin D3 + K2 kapi

Berglöwe Vitamin D3 + K2 kapi, 30 ml

  • potpuno biljno
  • vitamin D3 iz lišajeva
  • visokokvalitetni MK-7 all-trans vitamin K2
€ 35,99 € 39,99 (€ 1.199,67 / l)

Dostava do 09. listopada

NaturesPlus® Source of Life Power Teen®

NaturesPlus® Source of Life Power Teen®, 180 tab.

  • 100% prirodna formulacija
  • vrlo dobra bioraspoloživost
  • sa 22 vitamina i minerala
€ 57,59 € 63,99 (€ 198,59 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

NaturesPlus® Animal Parade® Calcium

NaturesPlus® Animal Parade® Calcium, 90 Tablete za žvakanje

  • za djecu od 2 godine
  • u smiješnim životinjskim oblicima
  • s okusom vanilije
€ 16,37 € 18,19 (€ 90,94 / kg)

Dostava do 09. listopada

Multivitamins for Kids

FutuNatura Kids Multivitamins for Kids, 20 Šum. tab.

  • od 7. godine života
  • 9 vitamina
  • okus maline
€ 3,05 € 3,39 (€ 38,13 / kg)

Dostava do 09. listopada

Vitactiv Multi 50+ Multivitamin

Vitactiv Multi 50+ Multivitamin, 60 kapsule

  • bez šećera
  • s 22 nutrijenta
  • vitamini, minerali i elementi u tragovima
€ 14,30 € 15,89 (€ 264,81 / kg)

Dostava do 09. listopada

Pura Nutra Vegan Collagen Support

Pura Nutra Vegan Collagen Support, 30 kapsule

  • jednostavan oblik kapsula
  • isključivo biljne aminokiseline
  • ekstrakti bambusa i šipka
€ 20,69 € 22,99 (€ 1.293,13 / kg)

Dostava do 09. listopada

Pura Nutra Vitamin D3+K2

Pura Nutra Vitamin D3+K2, 30 kapsule

  • s bio prahom kurkume
  • isključivo biljna baza
  • jednostavno doziranje i uzimanje
€ 16,28 € 18,09 (€ 957,65 / kg)

Dostava do 09. listopada