Proizvodi za muskulaturu

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Oblik prezentacije Alergeni Svojstva
Filteri

Mišići: 1 - 30 od 352 proizvoda

pure encapsulations Magnezij (magnezijev glicinat)

pure encapsulations Magnezij (magnezijev glicinat), 180 kapsule

  • organski vezan magnezijev glicinat
  • preporuča se za osjetljive osobe
€ 70,19 € 77,99 (€ 324,95 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Nature Love Magnesium Komplex

Nature Love Magnesium Komplex, 90 kapsule

  • bez genetski modificiranih sastojaka
  • visoko dozirano s 400 mg magnezija
  • pakiranje za 1,5 mjesec
€ 12,77 € 14,19 (€ 174,93 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Vitamin D3 5000 IU

ZeinPharma Vitamin D3 5000 IU, 90 veg. kap.

  • prirodno iz lanolina
  • samo 1 kapsula tjedno
  • praktično za svakodnevnu upotrebu
€ 14,30 € 15,89 (€ 953,33 / kg)

Dostava do 09. listopada

Multipower Magnesium Liquid

Multipower Magnesium Liquid, 500 ml

  • 250 mg besprijekornog magnezija
  • esencijalni proizvod za sportaše
  • bez aspartama
€ 23,84 € 26,49 (€ 47,68 / l)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Magnezijev bisglicinat 375 mg

ZeinPharma Magnezijev bisglicinat 375 mg, 120 kapsule

  • 100% prirodno
  • potpuno vegansko
  • bez magnezijevog stearata
€ 20,69 € 22,99 (€ 175,34 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Acetil-L-karnitin 500 mg

ZeinPharma Acetil-​L-​karnitin 500 mg, 60 kapsule

  • 500 mg po kapsuli
  • veganska formulacija
  • proizvedeno u Njemačkoj
€ 20,24 € 22,49 (€ 506,00 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light ENADA Coenzym1 - N.A.D.H 7,5 mg

Life Light ENADA Coenzym1 -​ N.A.D.H 7,5 mg, 80 tab.

  • veganska formula
  • obogaćena vitaminom B3
  • formula s enteričkim omotačem
€ 96,29 € 106,99 (€ 15.284,13 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Allergy Research Group DHEA 50 Micronized

Allergy Research Group DHEA 50 Micronized, 60 tab.

  • 50 mg DHEA po tableti
  • mikronizirana lipidna matrica
  • prirodni hormon iz korijena yama
€ 51,29 € 56,99 (€ 1.654,52 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

All Stars Creatine Monohydrat

All Stars Creatine Monohydrat, 250 g

  • neutralnog okusa
  • za sportaše
  • laka topljivost
€ 12,95 € 14,39 (€ 51,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

Sponser Sport Food Magnesium 6-Complex

Sponser Sport Food Magnesium 6-​Complex, 80 kapsule

  • 6 organskih spojeva magnezija
  • bez magnezijevog oksida i punila
  • 250 mg magnezija po dnevnoj dozi
€ 25,64 € 28,49 (€ 316,54 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Esencijalne aminokiseline

pure encapsulations Esencijalne aminokiseline, 180 Kapsule

  • savršeno za sportaše
  • kombinira 8 esencijalnih aminokiselina
  • bez umjetnih bojila
€ 75,59 € 83,99 (€ 463,74 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Vitamaze Magnezijev citrat

Vitamaze Magnezijev citrat, 180 kapsule

  • u vrhunskoj kvaliteti
  • 100% čisti tri-magnezij-dicitrat
  • bez magnezijevog stearata
€ 19,79 € 21,99 (€ 126,37 / kg)

Dostava do 09. listopada

Magnezij 400 + B1 + B6 + B12 + folna kiselina

Doppelherz Magnezij 400 + B1 + B6 + B12 + folna kiselina, 30 tab.

  • 400 mg magnezija po dnevnoj dozi
  • 1 tableta dnevno je dovoljna
€ 3,59 € 3,99 (€ 88,86 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Magnezij (magnezijev citrat)

pure encapsulations Magnezij (magnezijev citrat), 180 Kapsule

  • veganske kapsule
  • bez sredstava za odvajanje
  • 150 mg magnezija po kapsuli
€ 58,04 € 64,49 (€ 296,12 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

ZeinPharma Koenzim Q10 100 mg

ZeinPharma Koenzim Q10 100 mg, 120 kapsule

  • 100% identično tjelesnom Q10
  • dobiveno na potpuno biljnoj bazi
  • prikladno od 50. godine
€ 40,94 € 45,49 (€ 772,45 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations All-in-one Sport

pure encapsulations All-​in-​one Sport, 60 kapsule

  • s mnogim vitaminima, mineralima i elementima u tragovima
  • daje odabrane mikronutrijente
  • vegeterijanska formula
€ 40,04 € 44,49 (€ 606,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

nu3 L-Carnitine Capsules

nu3 L-​Carnitine Capsules, 120 kapsule

  • bez nepotrebnih dodataka
  • veganska formulacija
  • idealno prije treninga
€ 11,39 € 28,49 (€ 80,21 / kg)

Dostava do 09. listopada

Dr. Töth Bazične mineralne kapsule LQA

Dr. Töth Bazične mineralne kapsule LQA, 90 kapsule

  • s mineralnim
  • kalcij, kalij i magnezij
  • jednostavno doziranje kapsula
€ 30,59 € 33,99 (€ 470,62 / kg)

Dostava do 09. listopada

Allergy Research Group DHEA 10 Micronized

Allergy Research Group DHEA 10 Micronized, 60 tab.

  • 10 mg DHEA po tableti
  • mikronizirana lipidna matrica
  • prirodni hormon iz korijena yama
€ 28,34 € 31,49 (€ 1.012,14 / kg)

Dostava do 09. listopada

i like it clean Magnezijev glicinat

i like it clean Magnezijev glicinat, 180 kapsule

  • organski spoj magnezija
  • u ultraljubičastom staklu
  • veganska formula
€ 30,59 € 33,99 (€ 163,58 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Kolagen I + III 500 mg

ZeinPharma Kolagen I + III 500 mg, 60 kapsule

  • s vitaminom C, manganom i biotinom
  • bez konzervansa
  • 2 kapsule dnevno
€ 20,69 € 22,99 (€ 530,51 / kg)

Dostava do 09. listopada

Vitamaze Vitamin D3 5000 IU + K2 100 µg

Vitamaze Vitamin D3 5000 IU + K2 100 µg, 180 tab.

  • pogodno za vegetarijance
  • bez nepotrebnih dodataka
  • lako se guta
€ 18,44 € 20,49 (€ 409,78 / kg)

Dostava do 09. listopada

Dymatize CREATINE Monohydrate Neutral Powder

Dymatize CREATINE Monohydrate Neutral Powder, 300 g

  • prvoklasna topivost
  • neutralan okus
€ 24,74 € 27,49 (€ 82,47 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Koenzim Q10 Ubichinol 50 mg

ZeinPharma Koenzim Q10 Ubichinol 50 mg, 60 kapsule

  • bolja apsorpcija od ubikinona
  • softgel kapsule od repičinog ulja
  • vegetarijanska formulacija
€ 40,94 € 45,49 (€ 998,54 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Magnezijev citrat u prahu

pure encapsulations Magnezijev citrat u prahu, 107 g

  • bez dodataka
  • pogodan za vegane
  • dobra bioraspoloživost
€ 36,44 € 40,49 (€ 340,56 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Sjemenke bundeve 400 mg

ZeinPharma Sjemenke bundeve 400 mg, 60 kapsule

  • visok udio fitosterola
  • sadrži nezasićene masne kiseline
  • u kombinaciji s cinkom i magnezijem
€ 10,25 € 11,39 (€ 277,03 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma L-glutation 250 mg

ZeinPharma L-​glutation 250 mg, 90 veg. kap.

  • reducirani oblik
  • želučanootporno
  • veganska formulacija
€ 51,29 € 56,99 (€ 1.768,62 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

nu3 Grass-fed Collagen Powder

nu3 Grass-​fed Collagen Powder, 400 g

  • od goveda hranjenih travom
  • bez dodataka
  • vrlo dobra topljivost
€ 24,74 € 27,49 (€ 61,85 / kg)

Dostava do 09. listopada

KLEAN LABS Magnezij bisglicinat

KLEAN LABS Magnezij bisglicinat, 120 kapsule

  • veganska formula
  • bez genetskog inženjeringa
  • 2 kapsule dnevno
€ 35,54 € 39,49 (€ 306,38 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Tribulus terrestris 500 mg

ZeinPharma Tribulus terrestris 500 mg, 120 kapsule

  • prirodni ekstrakt ploda
  • s 90% saponina
  • 1 kapsula dnevno
€ 25,64 € 28,49 (€ 371,59 / kg)

Dostava do 09. listopada

Muskulatura je važan dio našeg tijela i odgovorna je za lokomotorni sustav. Možemo podijeliti mišiće u tri skupine kako slijedi:

  • Skeletni mišići: Ovi mišići također su poznati kao poprečnoprugasti mišići. Njima se može svjesno upravljati. Većina poprečnoprugastih mišića vezana je za kostur i odgovorna za aktivno kretanje.

  • Mišići organa: Također poznati kao glatki mišići. Za razliku od skeletnih mišića, ovi ne izgledaju prugasto već glatko. Oni se nalaze u organskim sustavima poput želuca, crijeva, mjehura, krvnih žila itd. Tim mišićima upravlja živčani sustav i na njih se ne može svjesno utjecati.

  • Srčani mišić: Srce je poseban mišić kod kojeg se radi o specijalnoj poprečnoprugastoj muskulaturi.